У них вітер в голові: Остапчук, Доманський, Меладзе та інші чоловіки, які покинули родини з дітьми

Герої сьогоднішньої статті покинули свої сім'ї заради інших жінок. Чи змогли вони налагодити стосунки з власними дітьми після розлучення, так як склалися їхнє подальше життя, далі в матеріалі.

Героїв нашої сьогоднішньої статті важко назвати гарними сім’янинами та зразковими чоловіками. Одного разу вони вже покинули своїх дружин та дітей заради іншої жінки.

Володимир Остапчук

38-річний телеведучий Володимир Остапчук ще той Казанова. Зі своєю першою дружиною Оленою Войченко Володимир прожив у шлюбі 10 років. Вони мають двох спільних дітей: дівчинку Емілію і сина Евана.

Перша дружина Володимира Остапчука Олена Войченко
Перша дружина Володимира Остапчука Олена Войченко

У 2020 році подружжя розлучилося через зраду Володимира Остапчука. Телеведучий покинув дружину і вже через декілька місяців одружився зі своєю коханкою Христиною Горняк.

Христина Горняк показала колишню тещу Остапчука
Як виглядає друга дружина Володимира Остапчука Христина Горняк

Втім, і цей шлюб не був вдалим. Вже через 1,5 роки подружжя розлучилися з невідомих причин. Зараз Остапчук будує стосунки з молодшою на 16 років дівчиною Катериною Полтавською.

Андрій Доманський

Телеведучий Андрій Доманський йшов з сім’ї, у якій є діти, двічі. Так, з першою дружиною Доманський має двох дітей: сина Василя і доньку Ладу. Андрій розлучився з дружиною, коли його кар’єра почала стрімко розвиватися. Після розлучення Доманський 5 років жив у цивільному шлюбі з ведучою Лідією Таран. У них народилася донька Василина.

Андрій Доманський і Лідія Таран мають спільну доньку

Коли дівчинці було 3 роки, Андрій покинув Лідію і маленьку доньку заради іншої жінки. Зараз шоумен одружений і в новому шлюбі у нього народилося ще дві доньки.

Валерій Меладзе

Валерій Меладзе багато років жив на 2 сім’ї. З однієї сторони у нього була дружина Ірина та троє доньок, а з іншого – коханка Альбіна Джанабаєва і таємний син.

Як виглядають колишні жінки Валерія і Кості Меладзе до Джанабаєвої і Брежнєвої
Як виглядає колишня дружина Валерія Меладзе

На розлучення з першою дружиною Меладзе наважився тоді, коли Джанабаєва завагітніла вдруге. Зараз Валерій щасливий в шлюбі з Альбіною, а у 2020 році у них народилася третя спільна дитина – дівчинка Аата.

Міша Кацурін

Ресторатор і новий бойфренд Наді Дорофєєвої Михайло Кацурін покинув свою дружину Дашу заради співачки.

Даша і Міша Кацуріни
Як виглядає колишня дружина Кацуріна

У екс-подружжя є двоє маленьких дітей, меншому з яких на момент розлучення було лише півроку.

Популярне

Схожі статті

“Батьки – це не друзі”: Євгенія Власова не хоче говорити про свою доньку та не показує її нікому

Євгенія Власова завжди була об'єктом уваги медіа та шанувальників. Однак, коли справа доходить до її особистого життя, особливо щодо її доньки Ніни, Власова тримає всі карти ближче до себе.

Померла Ірина Фаріон: всі подробиці загибелі однієї з найвідоміших львів’янок посеред білого дня

Сьогодні не стало Ірини Фаріон. Що відомо про обставини? Про що знали сусіди найвідомішої екс-депутатки Верховної Ради? Дізнайтеся про все у матеріалі.

Великий і ошатний! Старовинний львівський рецепт пирога! Мало тіста і багато фруктів: роботи на 15 хвилин

Ідеальний рецепт літнього пирога за львівськими традиціями. Спробуйте приготувати влітку такий пиріг – не зможете відірватися, ваші рідні будуть просити добавки.