Померлі друзі Алли Пугачової: Валентин Юдашкін, Борис Моїсеєв, Олександр Градський, Михайло Жванецький та інші

Примадонна Алла Пугачова в цьому році відзначила своє 74-річчя. Артистка пережила багатьох близьких друзів-знаменитостей зі сфери шоу-бізнесу.

Валентин Юдашкін

2 травня 2023 року помер російський модельєр Валентин Юдашкін, який близько спілкувався з Аллою Борисівною. Кутюрьє довго боровся з онкологічним захворюванням, яке в результаті перемогло.

Алла Пугачова вже рік як не живе в росії, вона разом з чоловіком Максимом Галкіним і дітьми Лізою та Гаррі переїхала в Ізраїль через незгоду з політичним керівництвом країни, однак на похорон Юдашкіна Примадонна приїхала в москву особисто, адже для них з Максимом смерть 59-річного Валентина стала великою втратою.

Алла Пугачова на похороні Юдашкіна
Алла Пугачова на похороні Юдашкіна

Борис Моїсеєв

Епатажний співак і близький друг Алли Пугачової Борис Моїсеєв помер у віці 68 років 27 вересня 2022 року. Співачка не змогла з ним попрощатися в живу, але зробила це подумки:

Улюблений мій Бориска! Віддана друзям і сцені людина. Хороню тебе в своєму серці. Вибач і прощавай

, – написала артистка після його смерті.

Померлі друзі Алли Пугачової
Померлі друзі Алли Пугачової

Моїсеєв помер у себе вдома від третього інсульту.

Олександр Градський

Співак Олександр Градський відкрито недолюблював Аллу Пугачову через те, що він стояв біля витоків гуртів “Машина часу” та “Браво”, однак всі лаври собі привласнила Примадонна. Не зважаючи на це, музикант завжди підтримував з нею приятельські стосунки.

С своєму Інстаграм-блозі Алла Борисівна в день смерті Градського 28 листопада 2021 року написала:

Прощавай, Олександр. Поки жива, буду пам’ятати тебе

Померлі друзі Алли Пугачової
Померлі друзі Алли Пугачової

Михайло Жванецький

Сатирик і письменник з Одеси Михайло Жванецький помер у віці 86 років 6 листопада 2020 року. Його поховали в москві, церемонія прощання пройшла в закритому форматі. На ній особисто були присутні Максим Галкін і Алла Пугачова.

Алла Борисівна не приховувала, що вона обожнювала Жванецького. Більше того, Примадонна вважала, що саме він разом із Романом Карцевим та Віктором Ільченком сприяв її популярності та успіху на великій сцені.

Ось і все. Ти пішов від нас назавжди. Непоправна втрата. Друг мій, ти незабутній. Ти назавжди в моєму серці

, – писала співачка.

Популярне

Схожі статті

Не лише акторка, співачка та ведуча: Ксенія Мішина, Санта Дімопулос, Іванна Онуфрійчук є королевами краси

Красуні зустрічаються у всіх сферах – серед акторок, співачок, ведучих. Ми й не знали, що всі вони є титулованими королевами краси. Кого замолоду визнали найгарнішими?

Колишня дружина Дзідзьо заявила, що відсвяткувала розлучення з ним у ресторані: “Це було влітку 2021 року”

Колишня дружина Дзідзьо SLAVIA пригадала, як пішла святкувати розлучення у ресторані. Чому артистам не вдалося зберегти 20-річний шлюб та хто став причиною розладу?

Ніжна скумбрія у духовці всього за 30 хвилин: цей спосіб приготування став відкриттям навіть для свекрухи

Скумбрія - улюблена риба в Україні, яка має тисячі рецептів: смаження, консервування, випікання. Сьогодні ми хочемо приготувати цю рибу по-новому, вона буде ніжною та просто танути у роті!