Чоловік Тоні Матвієнко Арсен Мірзоян розповів про розлучення з дружиною: “Подумав, краще зараз, ніж ніколи”

Відомий український співак Арсен Мірзоян пережив у своєму житті серйозне випробування. Він наважився піти з сім'ї з дітьми заради нового кохання.

На шоу “Голос країни” розпочалася музична кар’єра Арсена Мірзояна, а також там він зустрів свою долю. Чоловік познайомився особисто з дочкою Ніни Матвієнко Антоніною і почав тісно з нею спілкуватись, але суто по-дружньому, адже він був одружений і мав сім’ю.

Не зважаючи на це, між Тонею і Арсеном зав’язалися романтичні відносини, про які він майже рік не міг зізнатися дружині, тому що боявся. В інтерв’ю співак розповідав, як роздумував, чи варто ділити все своє життя на нуль заради нового кохання, яке невідомо до чого призведе.

Я вирішив, що буду чесним. Подумав, краще зараз, ніж ніколи

, – зізнався Мірзоян.

Чоловік Тоні Матвієнко Арсен Мірзоян розповів про розлучення з дружиною
Чоловік Тоні Матвієнко Арсен Мірзоян розповів про розлучення з дружиною

Пізніше у нього і Тоні Матвієнко вийшов спільний кліп, який фактично розголосив їх роман. Зіркову пару засуджувала громадськість, тому що Арсен виявився зрадником, а його обраниця розлучницею. Закохані пережили публічний хейт, а їх відносини стали тільки міцнішими. У 2017 році вони одружились, вже маючи маленьку спільну дочку Ніну.

Жовта преса регулярно приписувала парі розлучення, але цього з року в рік не ставалося. Секрет міцності їх стосунків криється у довірі:

Всі ці приводи, які з’являються, ми їх обговорюємо. Ми домовились з Тонею говорити про все. Намагаємось не жити минулим і ні в якому випадку не використовувати це як зброю додаткову до наступної сварки. Тобто наступна сварка має відбуватись без переваг: нуль-нуль на рахунку і ми починаєм бій

, – поділився Арсен.

Чоловік Тоні Матвієнко Арсен Мірзоян розповів про розлучення з дружиною
Чоловік Тоні Матвієнко Арсен Мірзоян розповів про розлучення з дружиною

Також він часто робить романтичні сюрпризи дружині і впевнений, що в будь-якому шлюбі має бути місце для романтики, а у вихованні доньки від Тоні виправляє помилки, які допустив в минулому при вихованні своїх синів від першого шлюбу.

Популярне

Схожі статті

Ця актриса могла зіграти руду бестію Хюррем Султан замість Мер’єм Узерлі. Дивіться, як вона виглядає зараз

Відома турецька актриса Мер'єм Узерлі могла б і не стати всесвітньою зіркою, якби не випадковість. Актрису хотіли замінити на іншу знаменитість у стрічці "Величне століття".

“Хрумкі як в ресторані”: смачнюща курочка в духовці, яка ідеально йде на вечерю. Смакота – мої у захваті!

Обожнюєте курку з ресторанів фаст-фуду, наприклад KFC? А чи пробували ви приготувати вдома таку саму смакоту? Якщо ні, або якщо невдало вийшло – спробуйте цей ідеальний рецепт.

Баклажани по-французьки. Чоловік без них жити не може! Дуже смачний і простий рецепт овочевої закуски

Ця страва з баклажанів може стати як основною стравою на обід, чи вечерю, або ж слугуватиме закускою на святковому столі. Баклажани виходять дуже смачними, соковитими і ніжними.