Заробляла як султан: названі фантастичні гонорари Мер’єм Узерлі у “Величному столітті” за роль Хюррем

Відома турецько-німецька актриса Мер'єм Узерлі прославилася на весь світ завдяки ролі Хюррем Султан в серіалі "Величне століття". Цей проєкт збагатив її.

“Величне століття” став не лише найпопулярнішим і рейтинговим турецьким серіалом, а й одним із найдорожчих. Це і не дивно, враховуючи обсяг та вид декорацій, тривалість та кількість зйомок. Крім всього творцям кінокартини довелося розщедритися і на гонорари провідних акторів.

Роль в цьому історичному серіалі не лише зробила з Мер’єм Узерлі зірку світового масштабу, а й озолотила її. За три роки роботи актриса накопичила на все майбутнє життя, причому дуже розкішне.

Як в реальному житті одягається Хюррем Султан
Названі фантастичні гонорари Мер’єм Узерлі у Величному столітті за роль Хюррем Султан

Найбільший гонорар отримував виконавець ролі султана Сулеймана. За кожен епізод Халіту Ергенчу платили по 20 тисяч доларів. Його екранна кохана, Хюррем Султан, не дуже відставала. Заробіток султанші становив 17 тисяч доларів. Якщо помножити цифру на 99 серій, де з’явилася Узерлі, виходить астрономічна сума – більше півтора мільйони доларів.

Не зважаючи на це, Мер’єм регулярно влаштовувала конфлікти з приводу оплати праці. Вона вважала, що варта зарплати Ергенча, тому що так само виконує головну роль, але автори не поступилися.

Справжня історія кохання султана Сулеймана і Хюррем
Названі фантастичні гонорари Мер’єм Узерлі у Величному столітті за роль Хюррем Султан

Є ще один цікавий факт – Халіт Ергенч був єдиним актором, який отримував додатковий відсоток за трансляцію серіалу в інших країнах. За скромними підрахунками його загальний гонорар за одну серію з урахуванням такої надбавки становив близько 40 тисяч доларів. Такий підхід до оплати праці знову обурив Мер’єм Узерлі. Актриса вважала, що і вона як виконавиця головної ролі має отримувати відсоток із прокату, однак її вимоги були проігноровані.

Робота над серіалом була дуже виснажливою. Кожен епізод “Величного століття” тривав півтори години, тому акторам і команді доводилося безперервно знаходитись на знімальному майданчику. В результаті Мер’єм не витримала такого нервового напруження і у 2013 році просто втекла з Туреччини.

Її втеча стала приводом для гучного скандалу. Актрису звинувачували в пихатості, а продюсери грозили їй творчим забуттям. Лише через кілька місяців буря трохи вщухла. “Величне століття” закінчили без участі Мер’єм, а сама артистка знову почала отримувати запрошення до турецьких серіалів.

Популярне

Схожі статті

“Одружені й щасливі”: футболісти Ребров, Зінченко, Забарний показали дружин у весільних сукнях

Талановиті футболісти заробляють настільки багато, що мають можливість обирати собі в дружини справжніх красунь. Ребров, Зінченко, Забарний вже зробили свій вибір. Погляньмо на їхніх наречених.

“Не лише співали, але й кумували”: чи спілкуються нині кума Ауріка Ротару з кумом Іво Бобулом

На початку співочої кар'єри Ауріка Ротару якийсь час мешкала у Чернівцях. Там і потоваришувала з Іво Бобулом. Щобільше, навіть стала хрещеною мамою доньки артиста.

“Вгадайте, скільки їх”: зірка МастерШефу Хіменес-Браво чекає поповнення в родині і показав другий знімок УЗД

Зірка МастерШефу буду багатодітним дідусем: Ектор Хіменес-Браво показав у своєму блозі друге УЗД маленької Лупіти та розсекретив, скільки малюків чекають.