10 років коми: з чого почалося нездужання дочки 49-річної Юлії Висоцької і 85-річного Андрія Кончаловського

Донька відомої російської акторки і телеведучої Юлії Висоцької Маша вже майже 10 років перебуває в стані штучної коми. Її життєдіяльність підтримують апарати.

Історія Маші Кончаловської вражаюча у дуже трагічна. У 2013 році сім’я російського режисера Андрія Кончаловського відпочивала у Франції. Одного дня Кончаловський з Висоцькою і двома неповнолітніми дітьми потрапили у ДТП, де найбільше постраждала 14-річна Маша. Дівчинку терміново госпіталізували у місцеву клініку, де за медичними показами лікарі введи дівчинку в стан штучної коми.

Чому Юлія Висоцька мовчить про свою доньку Машу Кончаловську
Сім’я Кончаловських незадовго до ДТП

Через декілька місяців спеціальними гелікоптерами з медичним обладнанням Машу Кончаловську перевезли з французької лікарні до московської приватної клініки, де вона перебуває і зараз.

За чутками, декілька років назад Маша приходила до тями і навіть почала впізнавати своїх рідних. Втім, покращення було недовгим і згодом дівчину знову були змушені ввести в стан коми.

Після ДТП Юлія Висоцька і Андрій Кончаловський прийняли рішення не давати коментарі журналістам щодо стану своєї доньки. Втім, точно відомо, що зіркове подружжя не дозволяють відключати свою доньку від апаратів штучного підтримання життєдіяльності. Висоцька і Кончаловський вірять, що рано чи пізно їхня донька все ж стане на ноги.

Варто відзначити, що Маші Кончаловській пророкували велике майбутнє. Ще в ранньому дитинстві дівчинка почала зніматися у фільмах. Так, Маша встигла засвітитися у двох кінокартинах свого батька Андрія Кончаловського. Крім того, глядачі добре пам’ятають маленьку Машу, яка час від часу з’являлася в кадрі кулінарного шоу її мами “Їмо вдома”. Дівчинка не боялася камери, була дуже харизматичною і артистичною. Маша Кончаловська, якій зараз вже 24 роки, могла стати великою артисткою та доля вирішила інакше.

Юлія Висоцька з дітьми від Кончаловського: архівне фото

До слова, у Кончаловського і Висоцької є ще одна спільна дитина – син Петро. Хлопець вирішив не йти по стопах своїх зіркових батьків і наразі навчається на архітектора. Петро уникає публічності і дуже рідко з’являється зі своїми батьками на світських заходах.

Популярне

Схожі статті

“Батьки – це не друзі”: Євгенія Власова не хоче говорити про свою доньку та не показує її нікому

Євгенія Власова завжди була об'єктом уваги медіа та шанувальників. Однак, коли справа доходить до її особистого життя, особливо щодо її доньки Ніни, Власова тримає всі карти ближче до себе.

Померла Ірина Фаріон: всі подробиці загибелі однієї з найвідоміших львів’янок посеред білого дня

Сьогодні не стало Ірини Фаріон. Що відомо про обставини? Про що знали сусіди найвідомішої екс-депутатки Верховної Ради? Дізнайтеся про все у матеріалі.

Великий і ошатний! Старовинний львівський рецепт пирога! Мало тіста і багато фруктів: роботи на 15 хвилин

Ідеальний рецепт літнього пирога за львівськими традиціями. Спробуйте приготувати влітку такий пиріг – не зможете відірватися, ваші рідні будуть просити добавки.