Як змінилося життя переможниці МастерШеф Олі Мартиновської? Розривається між Ектором і Ярославським

Ольга Мартиновська стала переможницею 3 сезону шоу "МастерШеф", а з 2020 року вона є суддею кулінарного проєкту разом з Ектором Хіменесом-Браво і Володимиром Ярославським.

Ольга Мартиновська до свого шляху в кулінарному мистецтві вчилася на спеціальності “Менеджмент ЗЕД”. Під час навчання отримала запрошення з Франції і три роки прожила в цій країні, вивчивши мову та вступивши в один з французьких інститутів на філологічний факультет. Так вона йшла до мрії стати студенткою кулінарної академії.

Побачивши кілька випусків “МастерШеф”, Оля подумала, що це може стати її шансом. Вона заповнила анкету і її в результаті запросили на кастинг. Вже через декілька місяців Мартиновська отримала кубок переможниці та виграла курс навчання в Le Cordon Bleu у Франції.

Повернувшись з Парижу, її кар’єра закрутилася, на роботі в одному з ресторанів вона познайомилась із майбутнім чоловіком, який став батьком її доньки Віри. Шлюб протримався недовго, зараз Оля розлучена.

Як змінилося життя переможниці МастерШеф Олі Мартиновської?
Як змінилося життя переможниці МастерШеф Олі Мартиновської?

На рідну кухню “МастерШеф” після перемоги зірка повернулася як фуд-продюсер шоу, а в 2020 році їй запропонували роль судді після того, як пішла Ліза Глінська. Також у неї є власна і перша в Україні кулінарна академія.

Зі своїми колегами по знімальному майданчику Ектором Хіменесом-Браво і Володимиром Ярославським Мартиновська має чудові відносини. Їй в ЗМІ час від часу навіть приписують роман то з одним, то з іншим. Але насправді вони втрьох добре дружать.

Як змінилося життя переможниці МастерШеф Олі Мартиновської?
Як змінилося життя переможниці МастерШеф Олі Мартиновської?

Після початку повномасштабного вторгнення Ольга Мартиновська об’їздила не одну країну світу з благодійними вечерями, а також тривалий час жила у Франції, де знайшла роботу, щоб якось триматись на плаву з дитиною за кордоном, але нещодавно вона повернулась в улюблений Київ на зйомки нового сезону “МастерШеф” аматори.

Популярне

Схожі статті

Найкраща підлива до каші та макаронів як у їдальні: 10 хвилин і все готово. З нею й м’ясо не потрібне

Смачна, насичена та з яскравим смаком – саме такою виходить підлива за цим рецептом. Скуштувавши її, важко повірити, що у цій підливі немає м'яса. Така підлива відмінно доповнить будь-який гарнір.

Діти-підлітки забороняють батькам викладати свої фото: як викручуються з ситуації Кухар, Мазур, Єфросиніна

Час спливає дуже швидко. Діти підростають і мають власну думку про те, що відбувається довкола. Деякі категорично забороняють матусям виставляти їхні фото в мережу, попри велику купу переглядів.

Подружка приїхала з Німеччини й навчила, як приготувати за 1 хвилину: ліниві пиріжки з лаваша і фаршу

Смачні соковиті і прості у приготуванні – саме такими є ліниві пиріжки з лаваша і фаршу. Їх можна готувати на сніданок або перекус. Такі пиріжки смачні, як у гарячому, так і в холодному вигляді.