Галкін змусив фанатів заздрити щасливому життю зі своєю дружиною Аллою Пугачовою: “Багатьом це недоступно”

Відомий російський гуморист та актор Максим Галкін розмістив на своїй сторінці нову публікацію. Артист показав, яке щасливе в нього подружнє життя з коханою Аллою Пугачовою

Максим Галкін, відомий російський гуморист, давно перебуває у шлюбі з набагато старшою колегою Аллою Пугачовою. Весь час свого подружнього життя зіркова пара є буквально головною темою для обговорень. Коли мова заходить про різницю у віці в стосунках, першими згадують саме їх. Втім, ні критика суспільства, ні заздрощі оточення ніколи не заважали зірковій парі будувати щасливе життя.

Своєї сімейної ідилії закохані ніколи не приховували. Артисти активно ведуть особисті сторінки в соціальній мережі Інстаграм, де повсякчас діляться з підписниками новими фотографіями та цікавими історіями. Так, наприклад, нещодавно Максим Галкін показав архівний кадр зі своєю дружиною. На фото вони позують у своєму замку в Підмосков’ї, який нині їм вже не належить – подружжя продало його.

Максим Галкін показав архівну фотографію зі своєю дружиною Аллою Пугачовою
Максим Галкін показав архівну фотографію зі своєю дружиною Аллою Пугачовою

На опублікованому кадрі відома російська співачка позує у неймовірному чорному образі, який підкреслює всі переваги її фігури. Алла Пугачова уважно дивиться в камеру, яскраво усміхаючись. Тим часом Максим Галкін не може відвести погляду від своєї коханої дружини. Знаменитість уважно розглядає жінку.

У коментарях до нового допису шанувальники зіркового подружжя буквально засипали їх компліментами. Втім, знайшлись і такі підписники, які нібито позаздрили щасливому життю зіркової пари. Так, у відповідь на коментар про те, наскільки щасливими виглядають зірки, один із користувачів мережі зауважив, що це доступно не кожному.

Коментарі до нового допису відомого російського гумориста Максима Галкіна
Коментарі до нового допису відомого російського гумориста Максима Галкіна

Хай там як, але зіркове подружжя на критику й обговорення у мережі уваги не звертає. За довгі роки разом знаменитості навчили ігнорувати будь-які невтішні слова, сказані у свій бік. Натомість Максим Галкін та Алла Пугачова насолоджуються одне одним.

Популярне

Схожі статті

“Не лише співали, але й кумували”: чи спілкуються нині кума Ауріка Ротару з кумом Іво Бобулом

На початку співочої кар'єри Ауріка Ротару якийсь час мешкала у Чернівцях. Там і потоваришувала з Іво Бобулом. Щобільше, навіть стала хрещеною мамою доньки артиста.

“Вгадайте, скільки їх”: зірка МастерШефу Хіменес-Браво чекає поповнення в родині і показав другий знімок УЗД

Зірка МастерШефу буду багатодітним дідусем: Ектор Хіменес-Браво показав у своєму блозі друге УЗД маленької Лупіти та розсекретив, скільки малюків чекають.

Акторка “Дизель шоу” Яна Глущенко неабияк здивувала, з ким відпочиває на морі: “Дідусь – то мій хахаль”

Яна Глущенко з "Дизель шоу" знову навідалася до Болгарії. На цей раз узяла з собою синочка Тамерлана. А ще поряд сивочолий чоловік, якого фани визначили як "хахаля" гумористики.