Надію Мейхер застукали у Венеції: зірку здала фотографиня, яка робила фотосет. Чи повернеться вона в Україну?

Стрічка Інстаграму Надії Мейхер майорить не лише моделями одягу, який вона продає під власним брендом, але й купою антивоєнних постів. Із таким багажем зірці податися до росії зась, попри те, що заміжня за росіянином Михайлом Уржумцевим.

Стрічка Інстаграму Надії Мейхер майорить не лише моделями одягу, який вона продає під власним брендом, але й купою антивоєнних постів. Із таким багажем зірці податися до росії зась, попри те, що заміжня за росіянином Михайлом Уржумцевим.

Довгий час усі вважали, що колишня “віагрівка” перебуває у Німеччині, хоча сама Надя про це ані чирк-чирк. Днями з’ясувалося, що співачка якийсь час перебувала у Венеції. Саме там відбувся фотосет зірки. Знімала її Аліна Квітка. Мейхер про цю подію підписникам не розповідала, а от українська фотомисткиня похвалилася спільним фото зі знаменитістю, виклавши світлину в Інсту:

“Сьогодні у Венеції знімала чудову Надію Мейхер”.

Швидше за все, знаменитість тільки попозувала на тлі численних каналів і знову повернулася до Німеччини. 41-річна зірка не може поїхати до росії, оскільки публічно не підтримала братовбивство. А її чоловік Михайло Уржумцев не може покинути бізнес у цій країні, де активно просуває моделі одягу. Офіс Melon Fashion Group міститься у Санкт-Петербурзі.

У пари є дві спільні донечки. Наразі невідомо, де нині перебувають діти – з мамою чи татом. Мейхер постійно влаштовує на теренах Німеччини модні покази, рекламуючи власний бренд Meiher by Meiher.

Зі слів блогера Богдана Беспалова, Надія поселилася в Німеччині й повернення в Україну не планує. Ютубер засудив землячку за те, що мовчить про війну. Мовляв, на початку агресії виклала кілька постів, розповідаючи, що насправді відбувається в Україні, і на цьому заспокоїлася. А могла б активніше привертати увагу громадськості всього світу до російського вторгнення.

Схожі статті

Цей сніданок раз на тиждень готую обов’язково: тортилья з консервованою рибою + салат з грибами — на додачу

Девіз цього сніданку: "Максимально швидко, максимально смачно!" Пропонуємо вам дуже смачний рецепт зі звичайних продуктів для того, щоб зарядити свій організм енергією зранку й на весь день.

300 г м’ясного фаршу + лаваш: апетитні рулетики на сніданок, обід чи вечерю. Готую лише так, бо дуже смачно

Смачні рулетики з лаваша та м'яса дуже просто приготувати вдома. А для начинки можна взяти не лише м'ясний фарш, але й будь-які улюблені продукти.

Діти стали вчиться краще, щоб я частіше готувала цей десерт. А знайомі просять рецепт: простий торт “Пагорб”

Для приготування смачного десерту не обов'язково брати дорогі та складні продукти. Смаколик можна приготувати з найпростіших інгредієнтів. Сьогодні ми підготували рецепт шоколадного торта "Пагорб".