Колишня дружина Остапчука Христина Горняк тримає в холодильнику не їжу, а косметику: жодного яєчка на поличках

Христина Горняк прожила у шлюбі з Володимиром Остапчуком близько двох років. У 2022 році в родині почалися чвари, і вони розлучилися. Відтоді життя дівчини-нотаріуса кардинально змінилося.

Христина Горняк прожила у шлюбі з Володимиром Остапчуком близько двох років. У 2022 році в родині почалися чвари, і вони розлучилися. Відтоді життя дівчини-нотаріуса кардинально змінилося.

Христя зазнала тяжкої хвороби нирок і практично перестала готувати, чого не траплялося за подружнього життя. У Сторіз в Інсті Горняк показала, як відкриває холодильник і дістає звідти баночку крему, який щедро мастить на обличчя.

Та уважні підписники помітили, що окрім косметики в холодильнику Христини немає жодного продукту! Ні яєць, ні сира, ні овочів. Чим же вона, бідолашна, харчується? Мабуть, усі сили спрямувала на отримання довершеного зовнішнього вигляду, щоб можна було закохати в себе ще якогось відомого чоловіка.

А от під час заміжжя картина виглядала зовсім по-іншому. Горняк підводилася раненько, щоб зготувати коханому чоловіку сніданок. І неабиякий! Схоже, Христина була вдоволена результатами власної кулінарної праці:

“Найсмачніша їжа евер. Ніякий ресторан не зрівняється, навіть ресторан із зірками Мішлен”.

Так підписала дівчина світлину, на якій ми бачимо макарони з котлетами й овочевим салатом.

Кулінарний батл

Схоже, наступниця Горняк Катерина теж не збирається пасти задніх, а частує Володю різноманітними кулінарними витівками. На лівому фото бачимо брускети з червоної риби й зеленню та яєчню з овочами. Все це молода господиня щедро притрусила сиром.

На правій світлині Полтавська видала ще один шедевр – шакшуку – зроблений на основі яєчні з овочами й прикрашений руколою. Для комплекту хазяєчка додала тости й каву. Ще й свічку запалила для підсилення романтичної обстановки.

Схожі статті

Без міксера і духовки. Мій знаменитий пиріг на сковороді: чоловік випрошує його 7 днів на тиждень і все мало

Ароматний та неймовірно ніжний пиріг, який готується за лічені хвилини без випікання та духовки, одразу стане вашим улюбленим десертом – варто спробувати лише раз.

Навіть свекруха попросила у мене цей вдалий рецепт. Молочні оладки без дріжджів: виходять пишні і повітряні

Ароматна випічка завжди стає ідеальним додатком до горнятка кави або чашки чаю. Пропонуємо ознайомитись із простим рецептом смачних молочних оладок.

Завітаємо на кухню до Наталі Могилевської та Каті Осадчої: хто активно готує, а хто обмежується чайком

Наталя Могилевська та Катя Осадча частенько постять в Інстаграмі свої кухні. Щоправда, одна з зірок користується причандалами для приготування їжі, а інша переважно обмежується чайком.