Кличуть у гості, коли треба допомогти на городі: Остапчук видав, які в нього насправді стосунки з батьками

Відомий український шоумен і телеведучий Володимир Остапчук розповів своїм шанувальникам про стосунки з батьками. Знаменитість вперше за довгий час приїхав до них у гості

Володимир Остапчук, відомий український шоумен і телеведучий, на своїй сторінці в соціальній мережі Інстаграм розповів про першу за довгий час зустріч з батьками. Знаменитість приїхав у гості до своїх рідних та взяв із собою новоспечену дружину Катерину Полтавську. Зіркова пара навістила батьків, аби допомогти їм на городі.

Слід зазначити, що Володимир Остапчук дуже рідко приїжджає у гості до своїх рідних. Ймовірно, мама й батько шоумена постійно запрошують його, але їхній син не може дозволити собі часті поїздки в рідне місто через завантажений графік роботи. Хай там як, але пов’язано це точно не з відсутністю бажання в Остапчука навідатись до своїх рідних, адже на нових фото шоумен виглядає дуже щасливим зустрітись із рідними.

На опублікованих кадрах неозброєним оком можна помітити, що відомий шоумен неймовірно радий нарешті побачити своїх маму й тата. Не менш щасливою виглядає і молода кохана знаменитості Катерина Полтавська, з якою ведучому вже приписують таємне одруження. Обраниця Остапчука також допомогла батькам свого коханого – разом із бойфрендом вони підгорнули картоплю та зібрали урожай з черешні.

Володимир Остапчук навідався до батьків зі своєю новою дружиною Полтавською
Володимир Остапчук навідався до батьків зі своєю новою дружиною Полтавською

Попри всю гармонійність опублікованих кадрів, відомий український шоумен і телеведучий Володимир Остапчук не зміг не пожартувати з цього приводу. Знаменитість поцікавився у своїх шанувальників, чи в кожного є родичі, “які кличуть у гості тільки тоді, коли треба обірвати черешню”.

Слід зазначити, що насправді у відомого українського шоумена хороші стосунки з його батьками. Володимир Остапчук ніколи не втрачає нагоди нагадати шанувальникам про те, як цінує своїх рідних. На особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм ведучий часто згадує про своїх маму й тато.

Схожі статті

“З чистого аркуша ще раз розпочати шлях”: Каменських заговорила про життя після виїзду з України з Потапом

Відома українська співачка Настя Каменських розповіла про своє життя за кордоном. Знаменитість пояснила, чому вони з Потапом вирішили змінити місце проживання.

Оля Полякова показала, як скупляється на столичному базарі: “Мені можна ходити без грошей, все дарують”

Відома українська співачка Оля Полякова завітала на столичний ринок, щоб купити продукти. Та платити співачці не довелося, адже всі продавці її пригощали своєю продукцією.

Святковий рулет із домашнього фаршу подаю на замовлення: гості просять ручку й листочок, щоб записати рецепт

Рецепт смачного м'ясного рулета із домашнього фаршу, що включає яловичину та свинину, а також сир, зелень і спеції. Ця особлива страва стане чудовим варіантом для вечері у родинному колі.