Продюсер Олі Полякової Ясинський “накинувся” на Настю Каменських після її інтерв’ю: “Вона у складному стані”

Продюсер відомої української співачки Олі Полякової Михайло Ясинський висловився про колегу своєї підопічної. Чоловік зізнався, що не найкращої думки про Настю Каменських

Михайло Ясинський, відомий український продюсер і наставник Олі Полякової, нещодавно дав інтерв’ю для журналіста Слави Дьоміна. Знаменитість відповів на багато цікавих запитань, а однією з тем, яку він зачепив, стало останнє інтерв’ю співачки Насті Каменських для Маші Єфросиніної. Так, продюсер висловив свою думку щодо того, що артистка заявила, що не збирається припиняти співати свої російськомовні пісні за кордоном.

У студії ведучої та журналістки Єфросиніної Каменських заявила, що в рідній країні співатиме пісні виключно солов’їною, а ось за кордоном виступатиме зі своїм “оригінальним” репертуаром. Артистка зазначила, що, перетинаючи межу України, може дозволити собі співати пісні російською мовою. Втім, Михайло Ясинський залишився дещо спантеличеним такою заявою співачки, про що і розповів в інтерв’ю для Дьоміна.

Настя Каменських спантеличила багатьох українців несподіваними заявами
Настя Каменських спантеличила багатьох українців несподіваними заявами

Продюсер заявив, що співачка мала б подумати краще, перш ніж говорити, що продовжуватиме співати свої російськомовні пісні. Михайло Ясинський зазначив, що в Україні є багато людей, які ставляться серйозно до мовного питання, тому цих громадян може обурити позиція артистки. Врешті, продюсер зазначив, що Каменських потрібно самостійно усвідомити, що її думка була невірною.

“Настя каже трошки несерйозні речі. Скажімо так, треба було подумати перед тим, як це казати… Треба просто прожити цей момент і прийти до того, що ця думка була хибною”, – пояснив свою позицію Михайло Ясинський.

Втім, на цьому продюсер Олі Полякової не зупинився та продовжив свій аналіз дружини Потапа. Михайло Ясинський зазначив, що не вважає необхідністю засуджувати Настю Каменських, адже нині всі українці живуть у важких умовах. Продюсер зазначив, що бачив інтерв’ю зірки та може з упевненістю сказати, що “вона у складному стані”.

Популярне

Схожі статті

На цю смакоту підсіли не лише діти, а й ми з чоловіком: морквяний пудинг без желатину готую без випікання

Морквяний пудинг — це ніжний і корисний десерт, який можна приготувати без використання желатину та без випікання. Спробуйте цей рецепт і насолоджуйтеся ніжним смаком та користю для здоров'я!

У неї були шикарні володіння та всеукраїнська любов: де зараз Оксана Марченко, яка проміняла все на втечу

Оксана Марченко була однією з найвідоміших телеведучих в Україні, володіючи всіма атрибутами розкішного життя. Однак, усе це раптово змінилося, залишивши за собою питання: що сталося з Оксаною?

Квашені помідори: роблю по давньому рецепту 90 річної бабусі з українського села. Смачніше годі й шукати!

Квашені помідори – це улюблений делікатес багатьох поколінь. Завдяки природному процесу ферментації, вони набувають особливого смаку та аромату.