Наташа Корольова стала свекрухою: син привів у родину дружину, яка танцює на пілоні краще, ніж Тарзан

Співачка Наташа Корольова та її чоловік Тарзан стали свекрами. Їх 21-річний син Архип ощасливив кохану дівчину і показав свідоцтво про шлюб.

Вже декілька років син Корольової і Тарзана Архип Глушко перебуває у відносинах з танцівницею Меліссою Фокс, це її сценічний псевдонім, а справжнє ім’я – Ганна Волинкіна. Дівчина старша на 2 роки і танцює на пілоні. Її професія не справила враження на майбутніх свекрів, хоча Тарзан і сам заробляє на життя таким чином.

В результаті це змусило обраницю Архипа відмовитись від улюбленого заняття, тепер вона працює візажистом. Незважаючи на це, Сергій Глушко і Наташа Корольова сподівалися, що молоді люди все таки розлучаться, а Ганна – несерйозне і тимчасове захоплення сина.

Син Наташі Корольової і Тарзана повідомив про одруження
Син Наташі Корольової і Тарзана повідомив про одруження

Однак, 21-річний Архип Глушко вирішив не відкладати важливе рішення на дальню поличку. Хлопець ощасливив Меліссу, як тільки повернувся з Японії в москву. Зірковий син не на жарт сколихнув фанатів кадрами, які опублікувала його наречена в Інстаграм-блозі.

Мелісса показала відео з РАЦСу, похвалившись свідоцством про шлюб, яке свідчить про те, що хлопець і дівчина стали один одному чоловіком та дружиною. Однак ці документи їм видав робот кохання, тому вони не мають юридичної сили. При цьому очевидно, що Архип має серйозні наміри щодо майбутнього з коханою.

Син Наташі Корольової і Тарзана повідомив про одруження
Син Наташі Корольової і Тарзана повідомив про одруження

Навіть віртуальне весілля сполохало Корольову і Тарзана. Від цієї “репетиції” одруження співачка та її чоловік не у захваті, не кажучи вже про можливість здійснити все реально, адже зіркове подружжя не схвалює вибір сина.

Мелісса, незважаючи на обставини, публічно заявляла, що не за горами її заміжжя та зізнавалась, що хоче народити Архипу двох дітей – дівчинку та хлопчика:

Але іноді думаю і про трьох, чомусь у моїй родині майже всі мають більше двох дітей

, – зазначала дівчина.

Схожі статті

Без міксера і духовки. Мій знаменитий пиріг на сковороді: чоловік випрошує його 7 днів на тиждень і все мало

Ароматний та неймовірно ніжний пиріг, який готується за лічені хвилини без випікання та духовки, одразу стане вашим улюбленим десертом – варто спробувати лише раз.

Навіть свекруха попросила у мене цей вдалий рецепт. Молочні оладки без дріжджів: виходять пишні і повітряні

Ароматна випічка завжди стає ідеальним додатком до горнятка кави або чашки чаю. Пропонуємо ознайомитись із простим рецептом смачних молочних оладок.

Завітаємо на кухню до Наталі Могилевської та Каті Осадчої: хто активно готує, а хто обмежується чайком

Наталя Могилевська та Катя Осадча частенько постять в Інстаграмі свої кухні. Щоправда, одна з зірок користується причандалами для приготування їжі, а інша переважно обмежується чайком.