Олег Винник вперше після зникнення випустив новий кліп, однак є питання: “Я не розумію, хто то спиною стоїть”

Вперше за довгий час популярний український співак припинив тривале мовчання у медіапросторі і знову заявив про себе. На сторінках Олега Винника в соціальних мережах з'явилося посилання на загадковий кліп.

Олег Винник розмістив на своїх сторінках у соціальних мережах кліп на пісню під назвою “Гендер”. Відео можна знайти на платформі Youtube на каналі декотрого DISCOMAN. Поки одні користувачі соцмереж відзначають у коментарях запальний ритм та мелодію, що легко запам’ятовується, а також актуальну на сьогодні тему гендерної рівності та прийняття, інші висловлюють невдоволення старомодним і несучасним, на їхню думку, стилем композиції – а дехто взагалі висловлює сумнів у причетності до пісні самого Олега Винника.

“Класно, позитивно і танцювально. Так тримати!!!”

“Це пісня 90-х? Чи може 80-х? Абсолютно несучасна.”

– коментарі користувачів

Кадр із кліпу Гендер, розміщеного на сторінках в соцмережах Олега Винника
Кадр із кліпу Гендер, розміщеного на сторінках в соцмережах Олега Винника

Слід зазначити, що у відеоряді серед інших персонажів фігурує чоловік з довгим білявим волоссям, якого показано лише зі спини, і який з даного ракурсу дуже нагадує Олега Винника. Однак чи це справді він, чи в кліпі знятий його двійник – це питання наразі залишається відкритим.

Варто додати, що сумніви прихильників в участі у відео їх улюбленої зірки можуть бути більш ніж доречними, адже наразі Олег Винник не має доступу до своїх сторінок у соцмережах – ними керує експродюсер співака, Олександр Горбенко, з яким Олег розірвав відносини навіть на юридичному рівні.

“Я не розумію, хто той ДіскоМен? Той, хто спиною стоїть? Пісня на повторі вже 2 тиждень. Лайк.”

“Чому саме це відео з’явилося з офіційної сторінки Олега Винника ?”

Деякі користувачі мережі пішли ще далі у своїх здогадках:

“Схоже, що дехто хоче подивитися, як відреагує суспільство на появу Винника в музичному просторі”

До розриву ділових відносин Олег Винник і його експродюсер Олександр Горбенко були добрими друзями
До розриву ділових відносин Олег Винник і його екс-продюсер Олександр Горбенко були добрими друзями

Шоу має продовжуватись

Крім усього, на сторінці Олега в Instagram допис із новою піснею містить підпис “Show must go on”. Цілком можливо, що так співак (або той, хто відповідає за його акаунти) намагається сказати, що він готовий перервати період неактивності в публічному просторі та знову гучно заявити про себе – про це може свідчити його нещодавнє, перше за тривалий час інтерв’ю, розміщене на Ютуб-каналі “КРП (Крупним планом)”.

Однак деякі шанувальники всерйоз побоюються, що гасло “Show must go on” може бути посиланням на автора однойменної знаменитої пісні – Фредді Мерк’юрі, який написав її, страждаючи від тяжкого захворювання. Прихильники творчості українського співака вважають, що такий підпис може свідчити про серйозні проблеми зі здоров’ям у самого Олега Винника.

Схожі статті

Без міксера і духовки. Мій знаменитий пиріг на сковороді: чоловік випрошує його 7 днів на тиждень і все мало

Ароматний та неймовірно ніжний пиріг, який готується за лічені хвилини без випікання та духовки, одразу стане вашим улюбленим десертом – варто спробувати лише раз.

Навіть свекруха попросила у мене цей вдалий рецепт. Молочні оладки без дріжджів: виходять пишні і повітряні

Ароматна випічка завжди стає ідеальним додатком до горнятка кави або чашки чаю. Пропонуємо ознайомитись із простим рецептом смачних молочних оладок.

Завітаємо на кухню до Наталі Могилевської та Каті Осадчої: хто активно готує, а хто обмежується чайком

Наталя Могилевська та Катя Осадча частенько постять в Інстаграмі свої кухні. Щоправда, одна з зірок користується причандалами для приготування їжі, а інша переважно обмежується чайком.