Їм честь дорожча за гроші: актори Сумська, Роговцева, Зубков, Горбунов ніколи не працюватимуть у росії

Після широкомасштабного вторгнення світ шоубізнесу, як і вся українська спільнота, полярно розділилася на тих, для кого гроші "не пахнуть", та на тих, для кого честь, совість, воля не пишномовні слова.

До 2014 року багато українських акторів працювало на російських сценах у пошуку заробітку та визнання набагато більшою аудиторією. Але після анексії Криму та окупації Донбасу, а особливо після лютого 2022 року, багато хто з артистів назавжди покинули сусідню країну-агресорку, не зважаючи на отримання збитків. Розповімо про декого з таких патріотів.

Олексій Зубков

Актор Олексій Зубков
Актор Олексій Зубков

Хоча актор народився у Києві, до чотирнадцяти років він проживав у Мурманську, тому що його батько був військовим. Він проходив там службу, а родина була поряд із ним. У його чотирнадцять років сім’я повернулася у Київ. Згодом Олексій закінчив Київський національний університет ім. І.К. Карпенка-Карого. Після закінчення вишу талановитого актора часто запрошували на знімання російських серіалів, в яких він мав не абиякий успіх. Герої, яких грає актор, це сильні та мужні чоловіки. Ймовірно, що й сам актор є такою людиною: після подій 2014 року Олексій зрозумів, що не може залишатися у росії та разом з дружиною та донькою назавжди повернувся в Україну, відмовившись від чималих заробітків.

Зараз Зубков та його дружина Тетяна Шляхова працюють у театрі ім. І. Франка.

Ольга Сумська

Ольга Сумська та її донька Антоніна
Ольга Сумська та її донька Антоніна

Актрису Ольгу Сумську особливо не потрібно представляти українському глядачу. Хоча вона теж була зайнята у великій кількості антрепризних вистав, у яких грала разом з російськими акторами й це приносило їй не погані гроші, зараз Ольга активно волонтерить та допомагає військовим та переселенцям. Але через те, що її старша донька не покинула росію, Сумську часто піддають критиці. На це Ольга відповідає, що вона завжди намагається знайти слова, щоб пояснити цю ситуацію, але не може їх знайти: “Тому, що це страшний материнський біль”,- каже актриса.

Ада Роговцева

Актриса Ада Роговцева
Актриса Ада Роговцева

Легенда не тільки українського кінематографа, а й радянського, Ада Роговцева назавжди обірвала усі зв’язки з російськими колегами після 2014 року. 86-річна актриса стоїть зараз разом з тими, хто боронить країну: волонтерить та підтримує військових. “Ми повинні захистити тих, хто захищає нас”,- наголошує Ада Миколаївна.

Олексій Горбунов

Актор Олексій Горбунов
Актор Олексій Горбунов

Ще один актор, якому не притаманно грати для глядачів країни-агресорки — Олексій Горбунов. Сильна чоловіча харизма та талант давали йому змогу зніматися у багатьох російських серіалах, але патріот Горбунов рішуче обірвав свою кар’єру буквально на піке популярності та переїхав в Україну. І хоча зірці такої величини важко знайти себе зараз в українському телевізійному просторі, Олексій не планує повертатися в росію.

Схожі статті

Після чуток про вагітність Маші: Полякова розповіла про важливе поповнення у родині і показала лисого малюка

Оля Полякова поділилася новиною зі своїми шанувальниками через Instagram. Зірка представила нового члена своєї родини - маленького котика, на ім'я Аква, якого привезли з Польщі.

Соковита індичка, запечена у грибному соусі, така ніжна, що не потрібно різати ножем: готую на кожне свято

Така ніжна та напрочуд ароматна страва як індичка у грибному соусі є не тільки смачною, а ще й дуже корисною. Вона прекрасно пасує будь-якому гарніру, який ви полюбляєте.

Соковиті котлетки з капустою за рецептом моєї бабусі: смачні та запашні, вони прикрасять будь-яке свято

Приготування ніжних та соковитих курячих котлет із додаванням білокачанної капусти вам знадобляться прості інгредієнти: білокачанна капуста, куряче філе, цибуля, зелень, борошно, сіль та перець.