Пластична краса: дружина Віктора Павліка показалася в профіль з переробленим носом, підборіддям і губами

Дружина відомого українського музиканта чи не вперше показалась у профіль після масштабних змін своєї зовнішності. Катерина Репяхова похизувалась своїм виглядом

Відомий український музикант Віктор Павлік був одружений чотири рази та лише з останньою дружиною зумів зловити справжній “дзен”. Катерина Репяхова, кохана дружина артиста, набагато молодша за нього. Втім, за словами закоханих, їм це не заважає будувати щасливі стосунки. Знаменитість активно веде особистий блог у соціальній мережі Інстаграм, де часто показує сімейну ідилію.

Але останнім часом Катерина Репяхова серйозно завантажила себе роботою, тому, крім сімейних кадрів, на її особистій сторінці в Інстаграмі також часто з’являються новини з професійного фронту. Так, наприклад, знаменитість розповіла про те, як поєднує тренування у спортивній залі з роботою. На своїй сторінці зірка розмістила Історію, в якій зазначила, що після спортивних занять з помитою та ще мокрою головою одразу вирушила на робочу зустрів. За словами Репяхової, нині кожен її день розписаний до останньої хвилинки.

На опублікованій фотографії можна було помітити оновлений профіль знаменитості. Дружина відомого українського музиканта Віктора Павліка сиділа в машині, а камері знімала її лише з одного боку. Таким чином можна було помітити новий ніс зірки та підтягнуте підборіддя. Катерина Репяхова також злегка збільшила губи, що також видно на нових кадрах.

Катерина Репяхова показалась у профіль після кількох пластичних операцій
Катерина Репяхова показалась у профіль після кількох пластичних операцій

Нагадаємо, що раніше цього року відома українська блогерка та дружина популярного артиста Віктора Павліка зробила чимало пластичних операцій. Перш за все, знаменитість вирішила змінити форму свого носа за допомогою ринопластики. Репяхова розповідала, що давно мріяла про таку процедуру, але довго не могла наважитись.

Тоді дружина співака також вирішила підтягнути шкіру шиї, аби не було видно так званого другого підборіддя. Катерина Репяхова також не приховує, що збільшувала губи. Втім, на цьому зірка зупинятись не збирається. Оскільки знаменитості все ще не дуже подобається її профіль, вона планує продовжити “працювати” над своїм підборіддям.

Схожі статті

Мій чоловік обожнює цю страву: картопля запечена з сосисками, помідорами та сиром. Дуже смачно та ситно

Рецепт приготування ароматної та ситної запіканки із картоплею, сосисками, помідорами та твердим сиром. Усе це запікається у духовці і виходить дуже смачно.

Листкові трикутнички з сиром краще будь-яких булочок: готую просто, швидко та дешево на перекус та у дорогу

Такі смачні трикутнички зробити набагато легше, ніж класичні дріжджові булочки, тому що немає потреби загортати кожний витвір окремо. Це робиться досить швидко, про що ми й розповімо.

Юрій Ткач поділився фотографією зі своєю донькою: маленька копія коміка уже показує свої акторські здібності

Відомий український комік Юрій Ткач поділився світлинами своєї доньки. На фотографіях видно вражаючу схожість доньки зі своїм талановитим батьком.