Андрій Данилко показав на фото справжні стосунки з жінкою, про яку вже давно ходять чутки: “Сімейна ідилія”

Андрій Данилко поділився фотографією, на якій ні він, ні "мама Вєрки Сердючки" Інна Білоконь не є головними зірками. Хто ж зумів перевершити артистичну парочку своєю чарівністю і зібрати найбільшу кількість захоплених коментарів?

Український відомий співак Андрій Данилко, якого також знають під сценічним ім’ям Вєрка Сердючка, поділився на сторінці в соціальній мережі Інстаграм фотографією, яка привела в захват його фанатів.

Світлину артист підписав лаконічно:

“Інна, Галя, Андрій. Фото в соняшниках”

Навіть тим користувачам Інстаграму, які не дуже добре знайомі з особистим життям Андрія, стало зрозуміло, що за Інна мається на увазі. Адже це Інна Білоконь, яка на сцені виконує роль “мами” Вєрки Сердючки. Зірковий дует так талановито грає свої ролі, що деякі прихильники і досі відкривають для себе той факт, що під личиною бабусі Інни Адольфівни ховається приваблива жінка, яка не набагато старша за співака.

Але найбільше захоплення у фоловерів Андрія Данилка викликала не зіркова парочка, а пухнаста красуня, яку Інна тримає на руках. Це Галя, собачка породи шпіц, яка неодноразово з’являлася на сторінці “мами Сердючки” і збирала численні захоплені відгуки користувачів – не дивно, що вона стала головною зіркою і на цьому фото.

Собачка Галя породи шпіц затьмарила своєю чарівністю Андрія Данилка та Інну Білоконь
Собачка Галя породи шпіц затьмарила своєю чарівністю Андрія Данилка та Інну Білоконь

“Так ось ти яка, балувана Галя)))”

“Класно, що назвали собачку Галя, видно, що ненудне таке у них тріо”

“Галя зірка”

“Галя найкраще вийшла на фото”

“Мімімі, яка собачка”

“Галя найгарніша, гарніша навіть за соняшники, такий зайчик маленький”

– коментували захоплені підписники.

“Сімейна ідилія”

Слід зауважити, що не вщухають чутки про те, що Андрія Данилка та Інну Білоконь пов’язують не лише робочі та міцні дружні, а й романтичні зв’язки. Навіть поза роботою пара проводить разом багато часу, подорожує, іноді влаштовує різні кумедні витівки і просто насолоджується компанією одне одного. Зокрема, артисти встигли поділитися вже багатьма світлинами з улюбленицею публіки Галею.

Андрій Данилко й Інна Білоконь подорожують із Галею
Андрій Данилко й Інна Білоконь подорожують із Галею

Шанувальники творчості Інни та Андрія вважають, що артисти все-таки щось приховують.

“Сімейна ідилія”

– пишуть користувачі під фото в соняшниках, зображених на якому дійсно можна легко прийняти  за подружжя.

Крім чудового фото, публікація містить геотег “Решетилівка”, тож підписники почали вітати співака з поверненням на рідну Полтавщину.

Популярне

Схожі статті

“Не лише співали, але й кумували”: чи спілкуються нині кума Ауріка Ротару з кумом Іво Бобулом

На початку співочої кар'єри Ауріка Ротару якийсь час мешкала у Чернівцях. Там і потоваришувала з Іво Бобулом. Щобільше, навіть стала хрещеною мамою доньки артиста.

“Вгадайте, скільки їх”: зірка МастерШефу Хіменес-Браво чекає поповнення в родині і показав другий знімок УЗД

Зірка МастерШефу буду багатодітним дідусем: Ектор Хіменес-Браво показав у своєму блозі друге УЗД маленької Лупіти та розсекретив, скільки малюків чекають.

Акторка “Дизель шоу” Яна Глущенко неабияк здивувала, з ким відпочиває на морі: “Дідусь – то мій хахаль”

Яна Глущенко з "Дизель шоу" знову навідалася до Болгарії. На цей раз узяла з собою синочка Тамерлана. А ще поряд сивочолий чоловік, якого фани визначили як "хахаля" гумористики.