“Відверто сказала всьому світу”: Тоня Матвієнко зізналась, чи соромно їй за те, що розбила сім’ю Мірзояна

Відома українська співачка Тоня Матвієнко розповіла про своє минуле. Знаменитість зізналась, чи соромно їй за те, що вона раніше розбила родину свого чоловіка Арсена Мірзояна

Тоня Матвієнко, відома українська співачка та донька легендарної Ніни Матвієнко, давно здобула свою популярність. Зірка починала кар’єру з раннього дитинства, адже у творчій родині одразу побачили потяг до вокалу. Сьогодні артистка продовжує займатись професійною діяльністю, а паралельно – виховує доньку від Арсена Мірзояна та будує стосунки зі своїм коханим чоловіком.

Зірковий шлюб для багатьох є прикладом гармонійних взаємин, втім насправді їхні стосунки починались не з “найчеснішої” ноти. Так, коли Тоня Матвієнко зацікавилась своїм майбутнім чоловіком, він перебував у шлюбі та виховував зі своєю колишньою дружиною спільних синів. Хай там як, але Арсен Мірзоян також закохався в молоду артистку, і пізніше вони почали крутити таємний роман.

За 6 років офіційного шлюбу зі своїм чоловіком Тоня Матвієнко не один раз чула від користувачів мережі питання про те, чи не соромно їй за те, що вона “відбила” чоловіка та зруйнувала його родину. Зірка не часто розповідала про своє минуле, втім у новому інтерв’ю для Слави Дьоміна вирішила зізнатись, що відчуває з приводу теми “розлучниці”.

Тоня Матвієнко розповіла, чи соромно їй за те, що вона розбила родину чоловіка
Тоня Матвієнко розповіла, чи соромно їй за те, що вона розбила родину чоловіка

У розмові з журналістом знаменитість зазначила, що не розуміє, чому їй взагалі повинно бути соромно за те, що вона закохалась у чоловіка. Артистка зазначила, що відверто зізналась всьому світу, що полюбила людину, яка була у стосунках, тому, на думку Тоні Матвієнко, вона не має за що переживати.

Ба більше, розповіла Тоня Матвієнко і про свої стосунки з колишньою дружиною Арсена Мірзояна. За словами артистки, у неї не було потреби зустрічатись і спілкуватись з жінкою, в якої вона “вкрала” чоловіка, тому ні про які стосунки мови йти не може. Тоня Матвієнко зізнається, що вона точно знає, що колишня дружина її чоловіка на неї ображена.

Схожі статті

Юрій Ткач поділився фотографією зі своєю донькою: маленька копія коміка уже показує свої акторські здібності

Відомий український комік Юрій Ткач поділився світлинами своєї доньки. На фотографіях видно вражаючу схожість доньки зі своїм талановитим батьком.

Що відомо про 6-й шлюб Ірини Білик: молодий парубок зробив пропозицію публічно на концерті поп-діви

Ірині Білик, яка вже давно завоювала серця слухачів талантом, знову опинилася в центрі уваги. Цього разу через несподівану пропозицію руки та серця, яку вона отримала прямо під час свого концерту.

Крокети з черствого хліба та кабачків: шикарна страва на перекус. Рецепт від дбайливої господині

Ця страва стане вашим правильним рішенням, якщо у вас на кухні знайшлися кабачки та з пів кіло черствого хліба, з якого ви не хочете робити сухарі, а викинути — рука не підіймається.