Анатолій Анатоліч розповів, як на його життя вплинули жінки з “Кварталу 95”: Кравець, Зеленська і Пікалова

Відомий український шоумен і телеведучий відверто зізнався, що на нього дуже вплинула команда гумористичного проєкту "Квартал 95". Анатоліч розповів про своє захоплення акторами

Анатолій Анатоліч, відомий український шоумен і телеведучий, багато років тому починав свою кар’єру. На професійне життя знаменитості сильно вплинули його колеги з “Кварталу 95”, про що раніше він вже розповідав. Нещодавно Анатоліч вирішив пригадати минуле та знову поговорити про артистів, які змінили його життя.

На особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм знаменитий шоумен поділився новою фотографією. На знімку зображена архівна стаття з газети, яка була опублікована багато років тому. Анатолій Анатоліч вирішив пригадати, як раніше виглядав та яку зачіску носив. Крім того, знаменитість прокоментував і підпис до цього фото. Там зазначалось, що на його майбутнє частково вплинули хлопці з “95 Кварталу”.

Анатолій Анатоліч пригадав минуле та показав свою архівну фотографію
Анатолій Анатоліч пригадав минуле та показав свою архівну фотографію

Відомий шоумен пояснив, що дійсно вважає акторів з “Кварталу” важливою частиною свого життя та з багатьма і досі підтримує зв’язок. За словами Анатолія Анатоліча, вони вплинули на те, якою стала його кар’єра та загалом на те, якою людиною він став.

“Я дійсно вважаю кварталівців частиною свого життя. З багатьма товаришую і щиро люблю, хоч ніколи у Кварталі не виступав… Хоча ні, один раз було. Пізніше розкажу цю історію”, – чесно прокоментував Анатолій Анатоліч опубліковану фотографію.

Крім того, відомий український шоумен і телеведучий Анатолій Анатоліч зазначив, що вплинула на нього не лише чоловіча частина команда, але й жінки. У новій публікації знаменитість позначив Інстаграм-сторінки Олени Зеленської, Ірини Пікалови та Олени Кравець.

Анатолій Анатоліч висловився про своїх колег з Кварталу 95
Анатолій Анатоліч висловився про своїх колег з Кварталу 95

Нагадаємо, що відомий український шоумен і телеведучий Анатолій Анатоліч народився та виріс у Кривому Розі, де й здобував вищу освіту. З багатьма кварталівцями знаменитість познайомився на сцені криворізького КВК, де за часів навчання в університеті постійно виступав.

Популярне

Схожі статті

Хоче струнку фігуру і об’їдається кебабами: Ані Лорак ледве втислася у вузьку сукню для червоної доріжки

Колись відома в Україні співачка Ані Лорак показалась на червоній доріжці на музикальному фестивалі у Баку. Зірка розповіла, як стежить за фігурою.

“Провидіння надсилало попередження”: У Кароль загорілася фата, у Білик згорів ресторан, Камалія обпекла ногу

Трапляється, що доля надсилає нам повідомлення, але ми не завжди можемо вчасно розгадати ці знаки. Лише пригадуючи минуле, Кароль, Білик, Камалія усвідомили, що означали погані прикмети.

Ця актриса могла зіграти руду бестію Хюррем Султан замість Мер’єм Узерлі. Дивіться, як вона виглядає зараз

Відома турецька актриса Мер'єм Узерлі могла б і не стати всесвітньою зіркою, якби не випадковість. Актрису хотіли замінити на іншу знаменитість у стрічці "Величне століття".