Гонорари артистів більше не секрет? Продюсер Полякової здивував актуальними розцінками за виступи співаків

Зірки потерпають від низьких заробітків в нинішніх реаліях. Що стало причиною падіння цінника зірок шоу-бізнесу і чи всі зможуть втриматись на плаву - дізнаємось деталі

Михайло Ясинський представляє багатьох зірок сучасного українського шоубізнесу і добре володіє інформацією про вартість виступів артистів на концертах та корпоративах. Нещодавно в інтерв’ю зі Славою Дьоміним він поділився болісним питанням. Розмова вийшла досить серйозна, адже всі звикли що зірки “катаються, як кіт в маслі”, хоча наразі ситуація дуже плачевна для переважної кількості українських представників шоу-бізнесу.

Інтерв'ю з Славою Дьоміни
Інтерв’ю з Славою Дьоміним

На сьогодні для артиста дві тисячі доларів не являються достатнім заробітком, адже велика частина коштів іде на підтримання соціального статусу та оплати послуг команди. Монатік, Полякова та Потап ще у 2021 році спокійно отримували прибуток понад 1 мільйон доларів і життя складалось прекрасно. Зараз все змінилось кардинально. Корпоративів практично не замовляють. Зірка може просидіти цілий місяць без жодного концерту. Тим більше, що будь-який виступ ретельно перевіряється, вивчається перелік осіб, які планують відвідати корпоратив чи будь-який інший захід.

“Середній заробіток зірок “першого ешелону” становить не більше 150 тисяч доларів на рік. І в цю суму входять витрати”

Михайло Ясинський та Оля Полякова
Михайло Ясинський та Оля Полякова

Молодим співакам зараз набагато важче, їм навіть іноді приходиться брати кредити чи позики для того, щоб заплатити своїй команді чи випустити новий кліп.

Всього за півтора року гонорари зірок зменшились в десятки разів. Але це не дозволяє багатьом із них опускати руки та переставати бути публічними, знімати кліпи та виступати на благодійних заходах. Всі артисти мають надію на тимчасовий спад, тому не хочуть бути забутими чи втратити свою аудиторію.

Схожі статті

Німецький рецепт заправки до салату здивував не тільки мене: салат з червоної капусти готую знову й знову

Пропонуємо вам спробувати досить простий, але смачний, поживний та корисний салат. До того ж червона капуста, яка покладена у його основу надає страві святкового вигляду.

Як і чим заробляє Кароль на життя, яка оплачує розкішне життя сина в Британії: Тіна — справжня бізнес-леді

Не в кожної жінки вистачить сили, залишившись з маленькою дитиною на руках, поховавши коханого чоловіка, продовжити жити та розвиватися, наростити статки та допомагати іншим.

Від цієї неймовірної страви слинки течуть навіть у веганів: апетитні запечені курячі гомілки з картоплею

Ця страва є справжньою знахідкою для будь-якої трапези, будь то вишукане свято, дружні посиденьки чи звичайна вечеря. Апетитна курочка з картоплею готується легко, але смакує просто незабутньо!