Пішли чутки про розлучення Валерія Меладзе з Альбіною Джанабаєвою: співачка намагається їх спростувати

Не встигли вщухнути розмови про розлад у родині Меладзе-Брежнєва, як знову вибухнув скандал – ходять настійливі чутки про розлучення пари Меладзе-Джанабаєва.

У світській тусовці розповсюдилися настійливі чутки про розлучення Валерія Меладзе з другою дружиною Альбіною Джанабаєвою. Але ситуація в родинах братів, як запевняють наближені особи, кардинально інша.

Валерій Меладзе розлучається з Альбіною Джанабаєвою

Якщо Віра Брежнєва мала купу контрактів і не особливо залежала фінансово від чоловіка-композитора, то Альбіна без свого благовірного є просто колишньою “ексвіагрівкою” і не заробить жодної копієчки.

Тож і виходить, що Меладзе-співак усіма силами намагається вирватися з чіпких обіймів благовірної, та Альбіна тримається за нього як потопельник за очеретинку і не збирається відпускати на всі чотири сторони.

Якщо поглянути на щільний гастрольний графік артиста, виходить, що він роз’їжджає з турами по Західній Європі та навіть замахнувся на Америку. Але на цих концертах не присутня його дружина, хоча б теж могла заспівати. Не дивно, що подібне кохання на відстані й навіює шанувальникам думки про розлучення.

Альбіна Джанабаєва не збирається відпускати чоловіка, адже у них троє дітей

Після того як Меладзе-молодший одного разу в Дубаї відгукнувся на заклик українців “Слава Україні!” і відповів: “Героям слава”, дорога в росію йому перекрита. Джанабаєва тоді намагалася воювати з хейтерами. Та це не допомогло. Перша дружина Валерія Ірина все одно звинуватила розлучницю в корисливості.

Жоден із подружжя допоки не зробив заяви про розставання. Та якщо Валерій просто обходить цю тему мовчанкою, то Альбіна намагається всіма силами довести, що в родині все гаразд.

Так, вона виклала на своїй Інстаграм-сторінці світлини з приватного концерту, де вони з Валерієм співають разом. Коли і де зроблено знімки, артистка не сповістила. Звуку Джанабаєва теж не додала, і це неабияк обурило підписників.

Схожі статті

Про Таюне всі забули, а вона жива-здорова: як зараз виглядає дружина Олега Винника Таїсія Сватко

Про Таїсію Сватко в Україні заговорили, коли на небосхил шоубізу зійшла зірка Олега Винника. Таюне завжди перебувала на сцені поруч з артистом, та й за лаштунками, здається, не відходила ні на крок.

Перетворення Бориса Апреля на Zi Faamelu відбулося не відразу: простежимо всі етапи кардинальних змін

Нині трансгендерами нікого не здивуєш. Вони повсюди: на сцені, в Інтернеті, в спорті. От і Борис Апрель не дуже шокував публіку, перетворившись на дамочку Zi Faamelu. Як це відбувалося?

Онук Софії Ротару почав нове життя після втечі з України: облаштувався поруч з Олею Фреймут і Анітою Луценко

Рідних онуків у Софії Ротару двоє. Та якщо 22-річна Соня не приховує, що мешкає в США, то з 29-річним Анатолієм Євдокименком не все так просто. Де ж нині перебуває чоловік?