Талановиті не у всьому: Тіна Кароль, Ольга Фреймут та інші зіркові жінки, які зовсім не вміють готувати

Ще не так давно кожна дівчина повинна вміти готувати, щоб її покликали заміж. Та часи змінюють і зараз жінки можуть дозволити собі зовсім не готувати.

У сучасному світі приготування їжі вже перестало бути обов’язком для жінки. Зараз жінки все більше концентруються на кар’єрі та саморозвитку, а їжу можна замовити і з ресторану.

Серед зірок українського шоу-бізнесу є багато тих, які не вміють приготувати навіть елементарні страви.

Тіна Кароль

Тіна Кароль жбурнула мікрофон у фанів
Зіркові жінки, які зовсім не вміють готувати: Тіна Кароль

Тіна Кароль – затята кар’єристка. Співачка весь свій час присвячує роботі, а от роботу по дому за неї виконують помічники. В одному з інтерв’ю співачка зізналася, що не готує навіть найпростіші страви. Якщо вона залишається вдома сама і там немає готової їжі, Тіна може просто їсти овочі, чи фрукти.

Варто відзначити, що через це у Тіни колись були сварки зі свекрухою. Ще багато років назад, коли Тіна була у шлюбі з Євгеном Огіром, співачка розповідала, що свекруха регулярно приходила до них додому з вже готовою їжею у судочках. Це дуже не подобалось Кароль і вона робила свекрусі зауваження.

Ольга Фреймут

Ольга Фреймут живе у затишній та комфортній квартирі у хорошому районі Києва
Зіркові жінки, які зовсім не вміють готувати: Ольга Фреймут

Українська телеведуча Ольга Фреймут, яка багато років оцінювала якість обслуговування ресторанів, сама зовсім не вміє готувати. Незважаючи на те, що у ведучої троє дітей, жінка вдома не готує. Про це Фреймут одного разу зізналася у шоу “Хто зверху”. Ольга розповіла, що на кухні вона проводить всього 5 хвилин на день, коли готує собі ранкову каву.

Катя Репяхова

Дружина Віктора Павліка Катя Репяхова показала, чим годує чоловіка
Зіркові жінки, які зовсім не вміють готувати: Катя Репяхова

Молода дружина Віктора Павліка Катя Репяхова не балує його домашніми стравами. Дівчина зізнається, що може щось приготувати, якщо треба, але просто не любить це робити. Найчастіше зіркове подружжя обідають у кафе та ресторанах. Також часто готує або сам Віктор Павлік, або мама Каті, яка живе по-сусідству. Цікаво, що Павлік, на відміну від своєї четвертої дружини, готувати любить, але має на це не багато часу.

Та все ж час від часу Катя готує для свого 2-річного сина Михасика. Це дуже прості страви, такі як відварені овочі, чи м’ясо.

Схожі статті

Про Таюне всі забули, а вона жива-здорова: як зараз виглядає дружина Олега Винника Таїсія Сватко

Про Таїсію Сватко в Україні заговорили, коли на небосхил шоубізу зійшла зірка Олега Винника. Таюне завжди перебувала на сцені поруч з артистом, та й за лаштунками, здається, не відходила ні на крок.

Перетворення Бориса Апреля на Zi Faamelu відбулося не відразу: простежимо всі етапи кардинальних змін

Нині трансгендерами нікого не здивуєш. Вони повсюди: на сцені, в Інтернеті, в спорті. От і Борис Апрель не дуже шокував публіку, перетворившись на дамочку Zi Faamelu. Як це відбувалося?

Онук Софії Ротару почав нове життя після втечі з України: облаштувався поруч з Олею Фреймут і Анітою Луценко

Рідних онуків у Софії Ротару двоє. Та якщо 22-річна Соня не приховує, що мешкає в США, то з 29-річним Анатолієм Євдокименком не все так просто. Де ж нині перебуває чоловік?