Катерина Осадча планувала змінити своє ім’я: що було причиною та як могли звати відому телеведучу сьогодні

Зіркова ведуча та багатодітна мама, Катерина Осадча, здивувала прихильників зізнанням на свої сторінці в інстаграмі. Вона ще декілька років тому задумувалась над зміною свого імені.

Катерина Осадча зізналась, що в дитинстві ненавиділа своє ім’я. Вона мріяла, щоб її називали Оксаною. Пройшов час, а телеведучу іноді помилково називають Оксаною.

Як стверджує зірка, приблизно 40 відсотків незнайомих людей, які зустрічають її в магазинах, парках чи в ресторанах, звертаючись до неї, називають Оксаною. Вочевидь, причиною такої метаморфози є прізвище Осадча, що має зі звучність з Оксаною.

Катерина Осадча зізналась, що ніколи не любила своє ім'я
Катерина Осадча зізналась, що ніколи не любила своє ім’я

“Люди поєднують “Катя” та “Осадча” в “Оксана”. Тому бійтеся своїх бажань, вони можуть здійснитися”

Таку неймовірну історію втілення своїх підліткових мрій зіркова телеведуча пригадала в Варшаві, де наразі відбувають зйомки шоу “Голос країни”. Там її  в черговий раз назвали Оксаною.

Катерина Осадча зізналась, що ніколи не любила своє ім'я
Катерина Осадча зізналась, що ніколи не любила своє ім’я

“І ми виходили з павільйону, і хлопець мене покликав “Оксана”. І я вчергове згадала цю історію”

У Варшаві наразі проживає дуже велика кількість українців. Напевно саме переселенці впізнали Катерину, але вигукнути її справжнє ім’я не змогли. Але головне для Катерини – це любов та увага прихильників, а Оксана чи Катерина не так і важливо.

Відмітимо, що Катерина Осадча активно веде свої соціальні мережі та дивує своїх читачів новими фото та сторіс. Так, зовсім недавно жінка похизувалась своїм сином від першого шлюбу, якому зараз 20 років. Хлопець дуже схожий на свою зіркову маму.

Катерина Осадча та Юрій Горбунов
Катерина Осадча та Юрій Горбунов

Катерина має ще двох малих синів, які народила в шлюбі з телеведучим Юрієм Горбуновим. Попри статус багатодітних батьків, зіркова пара активно займається творчою діяльністю та благодійністю.

Схожі статті

Мої близькі були у захваті від нього: “Баварський яблучний торт” тепер готую кожні вихідні й він не набридає

Фішка цього торту — начинка, яка нагадує мармелад між ароматними та просоченими кремом коржами. Втім, готується така смакота досить просто та бюджетно.

Влад Яма показав, як виглядала його дружина у день весілля: не Наталія Могилевська, але вродою не ображена

Влад Яма, який зараз знаходиться в Америці, вирішив потішити своїх прихильників архівними світлинами зі свого весілля. Приводом для того стала черговова річниця тієї події.

“Вже і не повернеться”: в кар’єрі повелителя вовчиць Олега Винника в Україні поставлена крапка

Прихильники неординарного голосу Олега Винника останні півтора року перебувають в очікуванні повернення кумира до України та пояснень, чому так довго мовчав. Та схоже, так і не дочекаються.