Мішель Андраде у вільному плаванні. “Колишня” Потапа розповіла, де бере кошти на нові пісні та кліпи

Мішель Андраде вже понад рік як покинула МОЗGІ Entertainment та відправилась в вільне плавання. Співачка самостійно обирає свій репертуар та знімає кліпи за власні кошти

Українська співачка болівійського походження, Мішель Андраде, зіткнулась з необхідністю пошуку спонсорів для розвитку своєї кар’єри. Адже раніше такими питаннями займався Потап та Ірина Горова.

Мішель, в одному зі своїх інтерв’ю, поділилась своїми переживаннями стосовно розвитку творчості. Співачка стверджує, що навчилась відкладати кошти. Ба більше – їй це вдається досить легко.

Мішель Андраде будує сольну кар'єру 
Мішель Андраде будує сольну кар’єру

Мішель Андраде будує сольну кар’єру

Також артистка зізнається, що має багато впливових друзів, які готові іти на співпрацю на взаємовигідних умовах.

“В мене є багато друзів режисерів, операторів. Звичайно, вони розуміють, що зараз тяжкі часи. Вони працюють не на сто відсотків гонорару, а готові домовлятися. Такий бартер”

Підтримка друзів та колег окриляють красуню. Вона впевнена в тому, що її визнання ще попереду.

Бувши на піку популярності, Мішель змогла відкласти певну суму коштів, яку наразі використовує для створення музики, оплату косметичних процедур та виплату зарплатні своїм працівникам. Також Андраде активно розвиває власний блог, займається рекламою.

Мішель Андраде будує сольну кар'єру 
Мішель Андраде будує сольну кар’єру

На жаль, концертів у співачки сьогодні не так і багато, але це також хороша копійка для майбутніх вливань у творчість.

Потрібно зазначити, що більшість українських артистів перебувають в тяжкому становищі, після 24 лютого 2022 року. Цінники зірок на виступи зменшились в рази, та і самих концертів стало набагато менше. Співаки просто змушені діставати відкладені кошти, для того, щоб підтримувати свій соціальний статус та не зникнути з поля зору прихильників.

Схожі статті

Самотній вовк та повелитель Таюне: Олег Винник поділився новинами з особистого життя в Берліні

До тріумфу в Україні Олег Винник мешкав у Берліні не один рік. Тепер повернувся до Німеччини, розірвавши всі зв'язки з батьківщиною. Мирно гуляє вулицями німецької столиці разом із Таюне.

Ця страва не покидає мого меню: готую її на вечерю щотижня. Просто беру спагеті, два помідори і насолоджуюсь

Смачну вечерю можна приготувати швидко та без зайвого клопоту. Розповідаємо про простий і смачний варіант страви на будь-який випадок життя, яка ніколи не набридає

Ще не розлучився, а вже закрутив роман: стало відомо, коли насправді Остапчук почав стосунки з Полтавською

Відомий український шоумен і телеведучий Володимир Остапчук за своє життя двічі був в офіційному шлюбі. Наразі артист будує стосунки з молодою медійницею з Києва