“На позиціях”: Дмитро Комаров показав, де мандрує Україною і чому без дружини Олександри Кучеренко

Український телеведучий-мандрівник Дмитро Комаров привітав українців з Днем Незалежності і показав фото з фронту. Саме там чоловік зараз веде свою журналістську діяльність.

Дмитро Комаров – відомий український телеведучий-мандрівник, який створив найбільш рейтингову в Україні програму про подорожі “Світ на виворіт”. Протягом 10 років чоловік їздив по найвіддаленішим куточкам планети і показував традиції та життя людей з різних континентів.

Після початку повномасштабної війни в Україні, Дмитро Комаров, як і інші чоловіки призовного віку, не можуть перетнути кордон. Та це не стало для телеведучого причиною зупинити свою діяльність. Зараз Дмитро знімає репортажі про реалії життя українців в умовах війни. Так, Комаров вже випустив вражаючий документальний фільм “Рік”, в якому показав інтерв’ю з головнокомандуючими України, з військовити та людьми, які пережили окупацію.

Дмитро Комаров показав, де мандрує Україною
Дмитро Комаров показав, де мандрує Україною

Схоже, що зараз Комаров працює над новим проєктом, в якому також буде висвітлювати правду про війну в Україні.

24 серпня, в День Незалежності України, Дмитро Комаров у своєму Інстаграм-блозі опублікував фото з Донеччини і написав про своє ставлення до цього свята.

Незалежність Україна здобула, коли мені було 8 років. В такому віці ще не розумієш деталей. Але я чітко пам’ятаю відчуття гордості за Україну.

Зовсім інакше сприймається День Незалежності на фронті. В тому місці, де Незалежність відстоюють тут і зараз. Де Незалежність – це не лише щось символічне. А те, заради чого кожен тут готовий віддати найцінніше – своє життя. У будь-яку мить.

Сьогодні з операторами Санею Дмитрієвим та Сергієм Мацко провели цей день на Донеччині, на позиціях наших бійців. Приїхали привітати та потиснути руку. Записати історичні інтерв’ю для майбутніх фільмів. Це був один з найбільш емоційних Днів Незалежності для мене.

Дякую всім, кого бачив, але розкривати деталі не можу.

На фото – дуже круті танкісти, вже не на “нулі”, де всі з радістю зробили фото на згадку.

, – написав Комаров.

Схожі статті

Про Таюне всі забули, а вона жива-здорова: як зараз виглядає дружина Олега Винника Таїсія Сватко

Про Таїсію Сватко в Україні заговорили, коли на небосхил шоубізу зійшла зірка Олега Винника. Таюне завжди перебувала на сцені поруч з артистом, та й за лаштунками, здається, не відходила ні на крок.

Перетворення Бориса Апреля на Zi Faamelu відбулося не відразу: простежимо всі етапи кардинальних змін

Нині трансгендерами нікого не здивуєш. Вони повсюди: на сцені, в Інтернеті, в спорті. От і Борис Апрель не дуже шокував публіку, перетворившись на дамочку Zi Faamelu. Як це відбувалося?

Онук Софії Ротару почав нове життя після втечі з України: облаштувався поруч з Олею Фреймут і Анітою Луценко

Рідних онуків у Софії Ротару двоє. Та якщо 22-річна Соня не приховує, що мешкає в США, то з 29-річним Анатолієм Євдокименком не все так просто. Де ж нині перебуває чоловік?