Всі титули і нагороди найбагатшої співачки України Камалії: від заслуженої артистки до жінки тисячоліття

Камалія Захур робила все можливе для того, щоб не сходити зі шпальт газет. Співала, танцювала, брала участь в різних конкурсах. Все це загартувало зірку та зробило її шалено популярною

46-річна Камалія Захур заслужено має статус найбагатшої співачки України. Але завдячує цьому своєму коханому чоловікові. Інші ж титули та нагороди вона отримала самостійно.

У 2000 році з композицією “Люблю тебе”, яку до речі дівчина написала сама, вона отримала 1-ше місце в хіт-параді “Пісня року”. Саме тоді Камалія відчула смак перемоги.

Камалія
Камалія

2004 рік – рік Камалії

У 2004 році молода співачка отримала одразу кілька нагород. Спочатку на конкурсі “Бренд 2004 року” у номінації “Народне покликання” зірка стала “Співачкою року”.

В цьому році вона отримала таке довгоочікуване та бажане звання Заслуженої артистки України. А також один з відомих французьких парфумерів назвав своє творіння на честь дівчини.

Але і це ще не все. Адже у 2004 році відбувся перший сольний концерт співачки, пройшов він в Палаці Україна. Місця були розкуплені за досить швидкий час. Цього ж року співачка отримала звання “Жінки третього тисячоліття”.

У 2004 році Камалія проводила благодійну місію в Пакистані, за що отримала диплом та премію за “Місію Добрової Волі” та згодом отримала титул “Посол світу”.

Українська співачка Камалія розповідає про свої нагороди та титули
Українська співачка Камалія розповідає про свої нагороди та титули

Модельні нагороди Камалії

Українська зірка розкрила себе не тільки як талановита співачка, а також як модель. Вона регулярно бере участь в різних конкурсах краси. У 2003 році вона отримала одразу два титули: “Міс Південь Україна” та “Міс Open Одеса”. Вже через рік знову дві нагороди: “Віце-міс України” та “Цілеспрямованість”.

У 2008 році Камалія отримує найбажанішу нагороду “Місіс світу 2008”. Разом з титулом зірка отримала і діамантову корону.

Українська співачка Камалія розповідає про свої нагороди та титули

Але на досягненнях жінка не збиралась зупинятися. Так, у 2010 році вона отримала премію “Зіркове SOLO” загальнонаціональної програми “Людина року — 2010”.

Крайньою, але не менш важливою, нагородою була відзначена співачка в 2022 році. Вона отримала відзнаку від Української православної церкви.

Українська співачка Камалія розповідає про свої нагороди та титули
Українська співачка Камалія розповідає про свої нагороди та титули

Камалія не збирається зупинятись, адже в планах ще титул народної артистки України. І жінка цілеспрямовано іде до своєї мети.

Схожі статті

Мої близькі були у захваті від нього: “Баварський яблучний торт” тепер готую кожні вихідні й він не набридає

Фішка цього торту — начинка, яка нагадує мармелад між ароматними та просоченими кремом коржами. Втім, готується така смакота досить просто та бюджетно.

Влад Яма показав, як виглядала його дружина у день весілля: не Наталія Могилевська, але вродою не ображена

Влад Яма, який зараз знаходиться в Америці, вирішив потішити своїх прихильників архівними світлинами зі свого весілля. Приводом для того стала черговова річниця тієї події.

“Вже і не повернеться”: в кар’єрі повелителя вовчиць Олега Винника в Україні поставлена крапка

Прихильники неординарного голосу Олега Винника останні півтора року перебувають в очікуванні повернення кумира до України та пояснень, чому так довго мовчав. Та схоже, так і не дочекаються.