“Просто порвав на шматки”. Телеведучий Олексій Суханов розповів про свій російський паспорт та плани на життя

Олексій Суханов досить популярний телеведучий в Україні. Його шоу мають високі рейтинги, при тому, що сам шоумен родом із росії

Олексій Суханов працює на українському телебаченні вже багато років. Його засудження в бік росії після 24 лютого 2022 року нікого не здивувало. Адже ведучий ще з 2014 року став на бік українців та доброзичливо відгукувався про людей.

Олексій Суханов розповів про свій російський паспорт

У своїх інтерв’ю Олексій неодноразово говорив про те, що червоним документом з куркою по центру (мається на увазі паспорт громадянина росії) він користуватись більше не буде. Суханов знищив його і відновлювати не збирається.

Олексій Суханов
Олексій Суханов

“Я його знищив, нікому про це не говорив, вважаю, що і не треба про це говорити. Я тихо позбувся його, чим поклав край усьому, що мене пов’язувало з росією”

У Олексія Суханова на його колишній батьківщині залишалась мама, родичі та багато друзів. Практично з усіма він повністю перестав спілкуватись. Він в чергове підкреслює свою систему цінностей і не збирається іти на перекір власним пріоритетам.

Олексій Суханов
Олексій Суханов

Потрібно зазначити, що Олексій отримав таке бажане українське громадянство ще декілька років тому. Він один із небагатьох зірок, які самостійно пішли до лав ТрО в Києві. Олексій Суханов допомагав на чергуванні, поки була така потреба. На питання, чи готовий він воювати, якщо його призвуть, він відповів:

“Якщо мені доведеться, то я, звісно, піду і буду намагатися стати корисним там, наскільки це можу зробити”

Олексій Суханов
Олексій Суханов

Особисте життя телеведучого знаходиться в секреті. Відомо лише те, що в Олексія є кохана людина. Розкривати ім’я або ж будь-які подробиці їх знайомства чи проживання шоумен не збирається. Всьому свій час. Коли така інформація буде дійсно цікава глядачам чи прихильникам. Сьогодні ж потрібно займатись волонтерством та допомогою іншим, і на цьому зосереджувати свою увагу.

Схожі статті

Проміняла Лондон на Київ: донька Полякової відрахувалась з Англії, а в Україні покинула батьківський дім

Донька відомої української співачки Олі Полякової Маша повідомила про важливу подію у своєму житті. Дівчина вирішила з'їхати від батьків та жити окремо

Смачне й доступне сметанкове печиво я готую за 20 хвилин: діти від нього у захваті. З’їдають все до крихти

Магазинний асортимент печива швидко приїдається. А от печиво, яке ми пропонуємо вам приготувати, довго не набридатиме, тому що його тісто універсальне, а начинку ви будете змінювати за бажанням.

Квартальна дружина Зеленського Кравець показала свого 7-річного сина: Іван не схожий ні на маму, ні на тата

Відома українська актриса Олена Кравець показала свого єдиного сина Івана, який не так давно відзначив 7-річчя. Як сьогодні виглядає хлопчик і на кого більше схожий?