Зірка “Кавказької полонянки” Наталія Варлей висловила позицію щодо подій в Україні: “Впевнена в перемозі”

Відома російська акторка, зірка фільму "Кавказька полонянка" Наталія Варлей вперше перервала мовчання щодо подій в Україні і видала свою позицію.

Від початку повномасштабного вторгнення відома російська акторка Наталія Варлей зайняла мовчазну позицію і ніяк не коментувала війну в Україні. Та нещодавно російські пропагандисти напряму запитали у Варлей, як вона відноситься до так званої спеціальної воєнної операції. Акторка дуже завуальовано відповіла, начебто вірить у перемогу добра.

Я впевнена в перемозі добра над злом і розуму – над безумством

, – відповіла Наталія Варлей.

Зірка Кавказької полонянки Наталія Варлей висловила позицію щодо подій в Україні
Зірка Кавказької полонянки Наталія Варлей висловила позицію щодо подій в Україні

Що в розумінні Варлей сторона добра, не зрозуміло. Та знаючи відношення акторки до України, її позиція стає очевидною.

Ще з 2014 року Наталія Варлей активно підтримує російську владу у намаганнях окупувати українські землі. Акторка палко підтримує кремлівську політику і виступала за приєднання українського Криму до росії. У 2015 році Наталії Варлей офіційно був заборонений в’їзд в Україну.

Швидше за все, позиція акторки щодо України не змінилася і у своєму висловлюванні стороною добра вона вважає саме росію.

Варто відзначити, що не всі російські зірки шоу-бізнесу обрали сторону країни-агресорки. Так, багато медійних персон виступили проти війни в Україні і виїхали з росії. Серед таких зіркове подружжя Максим Галкін і Алла Пугачова. Вони відкрито засуджують дії російської влади, за що Галкіна навіть визнали у росії іноземним агентом. Галкін і Пугачова ще в лютому 2022 року виїхали з росії в Ізраїль і повертатися назад вже не планують. Про це свідчить те, що подружжя продали свій легендарний замок у селі Грязь і закрили всі бізнеси, які діяли у росії.

Крім того, ще ряд російських зірок виступили проти війни і виїхали з росії. Серед них: співачка Земфіра, Рената Літвінова, актор і телеведучий Дмитро Нагієв, співачка Монеточка, Фейс та інші. Всі вони засудили дії російської влади і вирішили не відмовчуватися, на відміну від більшості їхніх колег.

Схожі статті

Про Таюне всі забули, а вона жива-здорова: як зараз виглядає дружина Олега Винника Таїсія Сватко

Про Таїсію Сватко в Україні заговорили, коли на небосхил шоубізу зійшла зірка Олега Винника. Таюне завжди перебувала на сцені поруч з артистом, та й за лаштунками, здається, не відходила ні на крок.

Перетворення Бориса Апреля на Zi Faamelu відбулося не відразу: простежимо всі етапи кардинальних змін

Нині трансгендерами нікого не здивуєш. Вони повсюди: на сцені, в Інтернеті, в спорті. От і Борис Апрель не дуже шокував публіку, перетворившись на дамочку Zi Faamelu. Як це відбувалося?

Онук Софії Ротару почав нове життя після втечі з України: облаштувався поруч з Олею Фреймут і Анітою Луценко

Рідних онуків у Софії Ротару двоє. Та якщо 22-річна Соня не приховує, що мешкає в США, то з 29-річним Анатолієм Євдокименком не все так просто. Де ж нині перебуває чоловік?