Злата Огнєвіч більше не заслужена, а Таїсія Повалій – не народна артистка: хто позбавив співачок звання

Петиція про позбавлення Таїсії Повалій та ще кількох її колег звання народних артистів України набрала у 2015 році всього 149 голосів. Нині співачка стверджує, що у неї цей титул таки відібрали.

Таїсія Повалій

Співачка, що колись вважалася “золотим голосом України”, нині гастролює по пермі та твері. Виступає на тлі дівчат у кокошниках і розпатякує, що росіян треба виховувати духовно, і вона докладе до цього всіляких зусиль. Російська преса повідомляє, що на батьківщині артистку позбавили звання народної. Та Тая, мовляв, не переймається, бо її прості люди люблять і без цього. Тепер Повалій може тішитися отриманням звання народної артистки Інгушетії.

Таїсія Повалій позбулася звання

Нині зрадниця мешкає у москві разом із чоловіком Ігорем Лихутою та 80-річною матір’ю. Літня жінка ніяк не хотіла покидати Україну, адже народилася в Києві й мала намір дожити останні дні в рідному місті. Але донька знайшла залізні аргументи – сказала, що не зможе приїхати побачитися, і матуся здалася.

Злата Огнєвіч

Та якщо українці довго дискутували з приводу, чи треба позбавляти високих звань артистів-зрадників, то окупанти діяли доволі рішуче. Щойно анексували Крим, намагалися вмовити зірку переметнутися на їхній бік і прославляти всі злодіяння рф, та коли почули рішучу відмову, то ницо помстилися.

Злату Огнєвіч позбавили звання

Злата Огнєвіч була певна, що позбулася звання “Заслужена артистка Криму” ще 2014 року. Адже ніколи не мовчала, а відверто розповідала про звірства російських окупантів і завжди заявляла, що “Крим – це Україна”.

Про рішення кримської влади щодо неї Злата дізналася навесні 2022 року. Здивування не було, лише подив – вона була певна, що звання, отримане у 2013-му, втратила відразу після захоплення півострова.

Схожі статті

Проміняла Лондон на Київ: донька Полякової відрахувалась з Англії, а в Україні покинула батьківський дім

Донька відомої української співачки Олі Полякової Маша повідомила про важливу подію у своєму житті. Дівчина вирішила з'їхати від батьків та жити окремо

Смачне й доступне сметанкове печиво я готую за 20 хвилин: діти від нього у захваті. З’їдають все до крихти

Магазинний асортимент печива швидко приїдається. А от печиво, яке ми пропонуємо вам приготувати, довго не набридатиме, тому що його тісто універсальне, а начинку ви будете змінювати за бажанням.

Квартальна дружина Зеленського Кравець показала свого 7-річного сина: Іван не схожий ні на маму, ні на тата

Відома українська актриса Олена Кравець показала свого єдиного сина Івана, який не так давно відзначив 7-річчя. Як сьогодні виглядає хлопчик і на кого більше схожий?