Бідність – не порок. Андрій Данилко, Макс Барських, Джамала: хто з українських зірок зміг вирватись зі злиднів

Більшість вважає, що зайняти нішу в шоубізнесу можна лише маючи великі гроші. Українські артисти довели, що навіть зі злиднів можна стати зіркою

Деякі українські артисти пройшли довгий шлях від життя на межі бідності до шикарних апартаментів і банківського рахунку в доларах.

Катерина Павленко

Катерина Павленко
Катерина Павленко

Співачка, яка прославляла Україну на музичному конкурсі “Євробачення” в складі групи GoA, не бажає пригадувати своє дитинство. Вона виховувалась мамою, і батька ніколи не бачила. Родина проживала в Ніжині в недобудованому будинку. Через це дівчина постійно хворіла, і навіть одного разу ледве не загинула. Їй пощастило, адже в київській лікарні їй провели безкоштовну операцію на легенях.

Макс Барських

Макс Барських
Макс Барських

Співак колись зізнався, що його батько любив вживати алкоголь. Бувши в такому стані, він неодноразово бив сина та дружину. Родина жила настільки бідно, що в хлопчика навіть не було іграшок. Наразі, будучи успішним та популярним, Макс продовжує позбуватись тих психологічних травм, які були завдані в дитинстві.

Ігор Ласточкін

Ігор Ласточкін
Ігор Ласточкін

Відомо, що комік та артист Ігор Ласточкін народився в Казахстані. Родина жила дуже бідно, в них не було грошей навіть для того, щоб оплатити комунальні послуги. Саме тому родин постійно була без світла та газу. Ігор, аби підтримувати маму, в 10 років пішов працювати вантажником. Також він продавав на ринку пиріжки, що готував разом з бабусею. Вибратись зі злиднів Ласточкін зміг вже тоді, коли переїхав в Україну та поступив вищий навчальний заклад у Дніпрі.

Джамала

Джамала
Джамала

Кримська співачка Джамала насправді народилась в Киргизії. У родини була велике господарство, де мусили працювати всі діти. Робота була досить важкою, тому в 6 років Джамала сильно захворіла і ледве не втратила слух.

Андрій Данилко

Андрій Данилко
Андрій Данилко

Співак, музикант, гуморист Андрій Данилко насправді мав досить складне дитинство. Рідного батька він втратив в семирічному віці, адже той сильно вживав алкоголь. Андрій Данилко досі пам’ятає, як однокласники дружно скинулись коштами та придбали його костюм на випускний.

Схожі статті

Як виглядає житло Лорак у Києві, в яке вона навряд чи повернеться: мармур, золото, розкіш припадає порохами

Навряд чи, після всього, що сталося, Ані Лорак колись зможе повернутися в Україну. Втім, як з'ясувалося, у співачки залишилося у Києві елітне майно та нерухомість.

“Пісочніше” не буває: крихке печиво з ароматною начинкою я печу щосуботи, але вже ввечері його немає

Таке приємне та смачне печиво приготує кожен, хто має навіть мінімальні навички роботи з тістом та духовкою. Пісочне тісто та ароматна начинка порадує всіх любителів солоденької випічки.

Як виглядає дружина брата Тіни Кароль: майже копія своєї відомої зовиці, але чорнява та не рветься на сцену

Чи легко перебувати під тиском слави відомих родичів? Чи можна залишатися тим, хто ти є насправді, а не тим, ким тебе бачать, розглядаючи крізь призму зіркових імен?