Не прив’язана до шлюбу, а все одно мовчить: донька Ольги Сумської Тоня Паперна офіційно не одружена з Ягличем

Донька відомої української актриси Ольги Сумської Антоніна Паперна давно живе і працює в москві та замовчує війну в Україні нібито заради безпеки своїх дітей і чоловіка-росіянина.

Старша донька Ольги Сумської Тоня Паперна завжди була присутня на всіх важливих сімейних подіях, однак на прощання зі своєю бабусею, Ганною Іванівною Опанасенко-Сумською, в лютому 2022 року актриса не приїхала, тому що в Україні почалася повномасштабна війна, а вона давно живе і працює в москві.

Як потім розповідав в інтерв’ю двоюрідний брат Антоніни В’ячеслав Хостікоєв, за цей час він не почув жодного слова від сестри, чим дуже розчарований і не вірить, що все хороше так в одну мить просто стирається з пам’яті. Тоня Паперна продовжує відвідувати світські заходи і нещодавно знялась в новому російському серіалі.

Старша донька Ольги Сумської Тоня Паперна замолює гріхи у храмі
Донька Ольги Сумської Тоня Паперна офіційно не одружена з Ягличем

Матір Паперної, Ольга Сумська, спершу захищала спадкоємицю від критики і нападків за мовчання, намагаючись відбилити її репцтацію та пояснюючи її дії тим, що вона робить все заради своєї власної сім’ї та її безпеки, адже у Тоні двоє маленьких дітей від російського актора Володимира Яглича.

Але з часом Сумська заявила, що не може більше публічно вигороджувати доньку, коли інші матері втрачають дітей, однак Ольга В’ячеславівна підкреслила, що не дивлячись ні на що любить свою дитину, спілкується хоча б по телефону з Антоніною і онуками та вірить, що колись вони всі зможуть зустрітися і обійнятися як раніше. Для неї це болісна тема.

Донька Ольги Сумської Тоня Паперна офіційно не одружена з Ягличем
Донька Ольги Сумської Тоня Паперна офіційно не одружена з Ягличем

Як виявилось, Паперна навіть офіційно не заміжня за Ягличем. В архівному інтерв’ю Ользі Горбачовій Сумська розповідала, що приймає ситуацію яка вона є та не втручається у стосунки доньки і зятя:

Це особистість, дуже сильний чоловік, талановитий актор. Я не насмілюся щось йому радити. Не хочу отримати у відповідь непотрібні епітети

Ольга вважає, що Антоніна підсвідомо ймовірно чекає на пропозицію від Володимира Яглича.

Схожі статті

Роман Сасанчин зізнався, чи готовий іти до військкомату після отримання повістки: “Якщо дійде черга до мене”

Відомий український співак Роман Сасанчин зізнався, чи готовий піти на захист рідної країни, якщо отримає повістку від військкомату. Знаменитість висловив свою позицію

Ідеальний сніданок з гарбуза для всієї родини. Ситна та корисна страва: люблю її за вершковий присмак

Гарбуз містить у собі чималу кількість корисних мікроелементів і вітамінів, тому сніданок із цим фруктом буде не лише смачним, але й особливо поживною

Дружина Дмитра Гордона Олеся Бацман святкує 39-річчя: романтична історія знайомства і кохання зіркової пари

Дружина відомого українського блогера та журналіста Дмитра Гордона святкує день народження. Як познайомилась і закохалась одна з найяскравіших зіркових пар України