Ілона Гвоздьова привітала доньку Валерію з 8-річчям: назвати дівчинку копією мами не буде перебільшенням

Відома українська танцівниця Ілона Гвоздьова привітала свою дочку Валерію з нагоди її 8-річчя. Привітання Ілони були сповнені гордості та захоплення своєю донечкою. При цьому неможливо не зауважити дивовижну схожість доньки з самою Ілоною - без перебільшення можна сказати, що Валерія є просто копією своєї талановитої матері!

Ілона Гвоздьова – українська танцівниця та педагог-хореограф, яка здобула особливу популярність після участі в шоу “Танцюють всі”. Хоча і раніше вона здобувала значні успіхи у своїй сфері – перемоги на чемпіонатах та фестивалях тому підтвердження. Це й не дивно, адже Ілона займається танцями з далекого 93-го року.

Зірка нині щасливо одружена і разом з чоловіком виховує двох дітей – старшу доньку Валерію та молодшого сина Домініка.

Зовсім нещодавно Ілона відзначила 8-річчя Валерії та опублікувала численні фотографії та відео зі свята. Серед інших вона оприлюднила відео, на початку якого дівчинка ще зовсім маленька, а зі зміною кадрів глядачі разом з батьками можуть спостерігати за дорослішанням Валерії. І неможливо не помітити неймовірну зовнішню подібність дочки до матері. Не буде перебільшенням назвати Рію, як називають дівчинку рідні, копією мами – тому що вони подібні одна до одної навіть у найменших деталях. Кажуть, що яблуко від яблуні далеко не впаде, і в цьому випадку схожість між матір’ю та донькою є доказом цього прислів’я.

Навіть на перший погляд очевидно, що Валерія успадкувала від своєї матері витончена красу. Вони обидві мають виразні очі, прекрасну поставу та елегантні рухи.

Ілона Гвоздьова та її донька Валерія схожі рисами обличчя та елегантністю
Ілона Гвоздьова та її донька Валерія схожі рисами обличчя та елегантністю

Не можна не зазначити, що Ілона відчуває велику гордість за свою доньку та вдячна за її появу на світ. Вона не тільки надихає танцівницю, але й підтримує та сприяє її розвитку в професійній сфері.

Не тільки гарні, а й талановиті

Маленька Валерія схожа на свою маму не тільки зовнішністю. Декілька років тому Ілона Гвоздьова повідомляла, що донька піде по її стопам і почне займатися хореографією в її студії.

З тих пір Рія лише підтверджувала це – її матуся час від часу ділиться світлинами, де її талановита донечка демонструє відмінну розтяжку і пластику. Іноді вони записують короткі танцювальні дуети і діляться ними в соцмережах.

 

Схожі статті

Проміняла Лондон на Київ: донька Полякової відрахувалась з Англії, а в Україні покинула батьківський дім

Донька відомої української співачки Олі Полякової Маша повідомила про важливу подію у своєму житті. Дівчина вирішила з'їхати від батьків та жити окремо

Смачне й доступне сметанкове печиво я готую за 20 хвилин: діти від нього у захваті. З’їдають все до крихти

Магазинний асортимент печива швидко приїдається. А от печиво, яке ми пропонуємо вам приготувати, довго не набридатиме, тому що його тісто універсальне, а начинку ви будете змінювати за бажанням.

Квартальна дружина Зеленського Кравець показала свого 7-річного сина: Іван не схожий ні на маму, ні на тата

Відома українська актриса Олена Кравець показала свого єдиного сина Івана, який не так давно відзначив 7-річчя. Як сьогодні виглядає хлопчик і на кого більше схожий?