Помер акордеоніст Ян Табачник: у мережі повідомили причину, чому серце українського музиканта припинило битись

У мережі повідомили сумну новину. Відомий український музикант та акордеоніст Ян Табачник відійшов у вічність. Про причину загибелі написав давній друг артиста

Відомий радянський та український музикант і акордеоніст Ян Табачник багато років тому здобув свою славу. Безперечно талановитий артист і хороша людина завоював прихильність та любов мільйонів слухачів. Сьогодні, 11 вересня, стало відомо про смерть знаменитого музиканта. На особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм про це повідомив Дмитро Гордон, журналіст і давній друг Табачника.

Ян Табачник народився 1945 року у родині євреїв. Потяг до творчості майбутній артист відчув ще в юному віці. Одразу після школи знаменитість пішов вчитись до Мелітопольського педагогічного інституту. Пізніше майбутній акордеоніст здобував освіту у столичному університеті. Свою музичну кар’єру Ян Табачник почав 1964 року. Тоді він виступав у Астраханській філармонії, пізніше переїхав жити та працювати до Грузії, а вже за декілька років повернувся до рідної України.

У мережі повідомили причину смерті українського акордеоніста Яна Табачника
У мережі повідомили причину смерті українського акордеоніста Яна Табачника

Давній друг та відомий український журналіст Дмитро Гордон у своєму Інстаграм-блозі повідомив сумну новину про смерть акордеоніста Яна Табачника. За словами медійника, о 20:10 11 вересня знаменитий артист відійшов у вічність після тривалої боротьби із захворюванням. Журналіст не уточнив, на що саме хворів померлий музикант, але не забув нагадати про те, що за життя він був світлою та порядною людиною.

У мережі пригадали, що відомий український акордеоніст за свого життя був великою людиною та зробив багато – для країни, культури та музичної сфери. За спогадами друзів і колег, Ян Табачник був сентиментальною та творчою людиною, чия душа завжди відчувала біль та переживання людей навколо.

Схожі статті

Про Таюне всі забули, а вона жива-здорова: як зараз виглядає дружина Олега Винника Таїсія Сватко

Про Таїсію Сватко в Україні заговорили, коли на небосхил шоубізу зійшла зірка Олега Винника. Таюне завжди перебувала на сцені поруч з артистом, та й за лаштунками, здається, не відходила ні на крок.

Перетворення Бориса Апреля на Zi Faamelu відбулося не відразу: простежимо всі етапи кардинальних змін

Нині трансгендерами нікого не здивуєш. Вони повсюди: на сцені, в Інтернеті, в спорті. От і Борис Апрель не дуже шокував публіку, перетворившись на дамочку Zi Faamelu. Як це відбувалося?

Онук Софії Ротару почав нове життя після втечі з України: облаштувався поруч з Олею Фреймут і Анітою Луценко

Рідних онуків у Софії Ротару двоє. Та якщо 22-річна Соня не приховує, що мешкає в США, то з 29-річним Анатолієм Євдокименком не все так просто. Де ж нині перебуває чоловік?