“Зовсім від дійсності відірвана”: у мережі розкритикували Ольгу Фреймут за недоречні поради з виховання дітей

Відома українська журналістка й телеведуча Ольга Фреймут нещодавно втрапила у гучний скандал. Знаменитість розкритикували за її поради з виховання дітей

Ольга Фреймут, відома українська журналістка та ведуча, не так давно втрапила у гучний скандал. Знаменитість, яка полюбляє навчати своїх шанувальників етикету та правильних манер, нещодавно висловилась про лайку у повсякденному житті. Знаменитість розповіла, як треба діяти батькам, якщо вони помітили, що їхні діти почали лаятись. Обурення мережі викликало недоречне порівняння дітей із собаками, яке Фреймут використала, аби пояснити свою думку.

Журналістка зауважила, що потрібно терміново діяти, якщо батьки помітили, що діти використовують лайку, аби здаватись “своїми” серед однолітків. За словами зірки, “діти, як собачки, вони відчувають, блефує господар чи справді гнівається”. Користувачі мережі почали масово обурюватись через невдалу метафору, яку використала українська ведуча.

Журналістку Ольгу Фреймут розкритикували за недоречні поради з виховання дітей
Журналістку Ольгу Фреймут розкритикували за недоречні поради з виховання дітей

У коментарях до нового допису знаменитості користувачі мережі почали масово обурюватись. Так, підписники Ольги Фреймут перш за все поцікавились, чи дійсно вона писала текст до своєї нової публікації. Пересічним користувачам мережі було цікаво, невже головна знавчиня етикету в Україні здатна порівняти дітей із собаками.

Втім, поки одна частина користувачів мережі обурювалась через невдалу гру слів, шанувальники Ольги Фреймут погодились із нею. Так, у коментарях до нового допису зірки вони зазначили, що журналістка і дійсно має рацію – серед молоді нині дуже поширена лайка, тому з цим потрібно боротись.

Ольгу Фреймут розкритикували за її недоречні висловлювання про дітей
Ольгу Фреймут розкритикували за її недоречні висловлювання про дітей

До слова, у своєму зверненні до шанувальників Ольга Фреймут зізналась, що й сама часом використовує нецензурні слова. За зізнанням зірки, під час повітряної тривоги або схожих напружених моментів вона дозволяє собі лаятись. Таку лексику ведуча використовує, за своїми словами, як ліки. Ольга Фреймут пригадала, що вчені дослідили, що нецензурні слова допомагають людині пережити стрес.

Схожі статті

Про Таюне всі забули, а вона жива-здорова: як зараз виглядає дружина Олега Винника Таїсія Сватко

Про Таїсію Сватко в Україні заговорили, коли на небосхил шоубізу зійшла зірка Олега Винника. Таюне завжди перебувала на сцені поруч з артистом, та й за лаштунками, здається, не відходила ні на крок.

Перетворення Бориса Апреля на Zi Faamelu відбулося не відразу: простежимо всі етапи кардинальних змін

Нині трансгендерами нікого не здивуєш. Вони повсюди: на сцені, в Інтернеті, в спорті. От і Борис Апрель не дуже шокував публіку, перетворившись на дамочку Zi Faamelu. Як це відбувалося?

Онук Софії Ротару почав нове життя після втечі з України: облаштувався поруч з Олею Фреймут і Анітою Луценко

Рідних онуків у Софії Ротару двоє. Та якщо 22-річна Соня не приховує, що мешкає в США, то з 29-річним Анатолієм Євдокименком не все так просто. Де ж нині перебуває чоловік?