Великі дітки – великі турботи батькам: в якій країні навчаються діти-студенти Каті Осадчої та Олі Полякової

Коли діти підростають, проблем у батьків додається, адже треба вивчити й дати нащадкам гідний шлях у життя. Катя Осадча та Оля Полякова поставилися до цієї справи з усією відповідальністю.

Катя Осадча

Старшому сину ведучої вже минуло 20 років. Нині Ілля Поліщук перебуває в США, де навчається на айтішника в University of Maryland. Старший син Осадчої стане спеціалістом по штучному інтелекту.

Син Осадчої навчається в США

Матуся запевняє, що молодик, отримавши університетський диплом, обов’язково повернеться в Україну. Працюватиме за набутою спеціальністю. Ілля вже зараз робить певні кроки в цій сфері, аби наблизити перемогу рідної країни.

Окрім комп’ютерів Ілля Олегович  цікавиться історією. Тут у них із мамою повний збіг інтересів. Вони разом слухають підкасти, дивляться історичні фільми та читають книжки. А коли зідзвонюються, їм є про що поговорити.

Молодшим дітям Осадчої від Юрія Горбунова про навчання у виші думати ще зарано. Іванку – 6 рочків, а його меншому братику Данилу – всього два.

Оля Полякова

З початком повномасштабної агресії співачка дуже вигідно прилаштувала обох доньок на навчання в Лондоні. Старша Маша цілий рік відвідувала заняття у музичному університеті BMus. Та, здається, щось пішло не так.

Донька Полякової після Англії вступила до українського вишу

Цьогоріч 18-річна юнка вступила до Київської консерваторії. Тож має намір здобути музичну освіту й стати композиторкою саме в Україні. Цю несподівану новину мама Оля сповістила днями підписникам в Інстаграмі.

Щоправда, не пояснила, чому Маруся покинула BMus. Тож, найімовірніше, по закінченні вишу Полякова-молодша таки залишиться в рідній країні. Звісно, якщо не вийде заміж за англійського бойфренда. Про молодшу донечку зірка й словом не прохопилася. Напевно, Аліса продовжила навчання у школі Великобританії.

Схожі статті

Самотній вовк та повелитель Таюне: Олег Винник поділився новинами з особистого життя в Берліні

До тріумфу в Україні Олег Винник мешкав у Берліні не один рік. Тепер повернувся до Німеччини, розірвавши всі зв'язки з батьківщиною. Мирно гуляє вулицями німецької столиці разом із Таюне.

Ця страва не покидає мого меню: готую її на вечерю щотижня. Просто беру спагеті, два помідори і насолоджуюсь

Смачну вечерю можна приготувати швидко та без зайвого клопоту. Розповідаємо про простий і смачний варіант страви на будь-який випадок життя, яка ніколи не набридає

Ще не розлучився, а вже закрутив роман: стало відомо, коли насправді Остапчук почав стосунки з Полтавською

Відомий український шоумен і телеведучий Володимир Остапчук за своє життя двічі був в офіційному шлюбі. Наразі артист будує стосунки з молодою медійницею з Києва