Телепсихолог Дмитро Карпачов мав намір одружитися з Наталією Холоденко: кому віддала своє серце жінка

Психологи, які регулярно показуються на телеекранах із корисними порадами Дмитро Карпачов та Наталія Холоденко ніколи не говорили на широкий загал про стосунки, та знайшлися "добрі люди", які розкрили очі шанувальникам.

Про особисте життя телеведучого Дмитра Карпачова відомо дуже мало. З Іриною майбутній працівник каналу СТБ познайомився в тодішньому Кіровограді (нині Кропивницький). Вони побралися, переїхали жити до столиці, де в пари з’явився первісток Святозар.

Між колегами зав’язався службовий роман

Сам ведучий ніколи не розповідає про свою сім’ю і дружину нікому не показує. Напевно, тому, що закрутив службовий роман із колегою Наталією Холоденко. Саме таку приголомшливу інформацію оприлюднив Богдан Беспалов.

“Як принесли котики на хвостику, Холоденко і Карпачов неодноразово зігрівалися від зимового холоду під однією ковдрою”.

Блогеру про ці стосунки сповістили близькі до психологині люди, а Беспалов навіть не здивувався. Богдан, проаналізувавши факти, навіть не здивувався подібній новині. Адже коли над Карпачовим згущувалися хмари, Холоденко завжди вступалася за нього. Своєю чергою Дмитро всіма силами підтримував Наталю в інформаційних процесах.

Якщо вірити Беспалову, Карпачов був настільки закоханий у свою колегу, що готовий був створити спільну сім’ю. Але жінка виявилася дуже практичною й обрала з усіх варіантів найпривабливіший:

“У якийсь момент, несподіваний для Карпачова, вона з’явилася в теплих обіймах мультимільйонера з Франції, який і оплачує абсолютно всі її забаганки за кордоном”, – наголосив блогер.

Де нині перебуває покинутий коханець, достеменно невідомо. Ходять неперевірені чутки, що Карпачов утік з України до Таїланду. Наталя Холоденко мешкає у Франції разом із сином та донькою. Психологиня пропонує українкам, які втекли від війни за кордон, допомогу у працевлаштуванні на роботу нянями чи клінінг-леді.

Схожі статті

Мої близькі були у захваті від нього: “Баварський яблучний торт” тепер готую кожні вихідні й він не набридає

Фішка цього торту — начинка, яка нагадує мармелад між ароматними та просоченими кремом коржами. Втім, готується така смакота досить просто та бюджетно.

Влад Яма показав, як виглядала його дружина у день весілля: не Наталія Могилевська, але вродою не ображена

Влад Яма, який зараз знаходиться в Америці, вирішив потішити своїх прихильників архівними світлинами зі свого весілля. Приводом для того стала черговова річниця тієї події.

“Вже і не повернеться”: в кар’єрі повелителя вовчиць Олега Винника в Україні поставлена крапка

Прихильники неординарного голосу Олега Винника останні півтора року перебувають в очікуванні повернення кумира до України та пояснень, чому так довго мовчав. Та схоже, так і не дочекаються.