Більше не таємниця: у покійного чоловіка Тіни Кароль був позашлюбний син, який претендував на спадок

Відома українська співачка раніше перебувала у шлюбі з Євгеном Огіром. Виявляється, у чоловіка був позашлюбний син, який після його смерті претендував на батьківський спадок

Тіна Кароль, відома українська співачка, за своє життя по-справжньому, за особистим зізнанням, кохала лише один раз. Знаменитість свого часу полюбила та вийшла заміж за свого продюсера Євгена Огіра. Стосунки зіркової пари були гармонійними та насиченими, а Тіна Кароль своєму чоловікові народила сина Веніаміна. Ідилію стосунків перервала несподівана онкологія, яка забрала життя обранця артистки.

Як виявилось пізніше, у покійного чоловіка Тіни Кароль Євгена Огіра був позашлюбний син, який з’явився на світ задовго до стосунків продюсера з його офіційною дружиною. Після смерті знаменитості колишня кохана Огіра, яка й народила його старшого сина, претендувала на спадок від продюсера. За повідомленнями низки українських ЗМІ, жінка мала право отримати будинок, який Кароль подарував Огір, і багато інших речей.

У мережі розповіли про позашлюбного сина Євгена Огіра й те, як Тіна Кароль йому допомагала
У мережі розповіли про позашлюбного сина Євгена Огіра й те, як Тіна Кароль йому допомагала

За інформацією журналістів видання “Радіо. Люкс”, колишня кохана Євгена Огіра та його позашлюбний син могли б отримати спортивні машини марки Subaru та навіть права на всі композиції Тіни Кароль, адже знаменитість разом зі своїм покійним чоловіком були власниками лейблу у рівних частках.

До слова, з часом відома українська співачка Тіна Кароль спростувала інформацію про те, що ексдружина її покійного чоловіка претендує на будинок у Зазим’ї. За словами артистки, нерухомість оформлена на неї, а отже до Євгена Огіра дім не має жодного стосунку.

Тіна Кароль дозволила синові спілкуватись із його зведеним братом, старшим сином Огіра
Тіна Кароль дозволила синові спілкуватись із його зведеним братом, старшим сином Огіра

Варто зазначити, що син відомої української співачки Веніамін Огір завжди підтримував дружні стосунки зі своїм зведеним братом. Артистка ніколи не забороняла дітям спілкуватись. Ба більше, Тіна Кароль завжди допомагала та продовжує допомагати колишній коханій свого чоловіка та його старшому сину.

Схожі статті

З усієї випічки на кефірі це печиво найкраще. Дуже просто, але як смачно: недорогий смаколик до чаю і кави

Якщо ніяк не можете вигадати, що приготувати до чаю, обов'язково спробуйте цей простий рецепт смачного печива на кефірі. Ніжний аромат і смак десерту не залишить вас байдужими

Настя Каменських зібрала всіх друзів на тріумфальному сольнику в столиці: не було лише благовірного Потапа

В останній день вересня Настя Каменських потішила фанів сольним концертом "Я – Україна". Грандіозне шоу вразило всіх. От тільки благовірний Потап проігнорував захід.

Кулінар із “МастерШеф” Євген Клопотенко назвав розмір своїх заробітків: від цієї суми захоплює подих

Виявляється, навіть кухарі можуть бути мільйонерами. Принаймні Євген Клопотенко, відкривши суму своїх заробітків, неабияк ошелешив своїх прихильників.