Тімуру та Інні Мірошниченко відмовили у всиновленні другої дитини: ведучий пояснив причину, чому так сталось

Відомий український телеведучий і шоумен Тімур Мірошниченко розповів, чому йому з дружиною не вдалось стати батьками вчетверте. Знаменитість назвав неприємну причину

Тімур Мірошниченко, відомий український телеведучий, і його вірна дружина, пані Інна, після початку повномасштабної війни серйозно замислились про те, що хочуть стати батьками названої дитини. Врешті, знамените подружжя таки втілило у життя свій план. Зірки пройшли довгий і складний процес, та зрештою вони змогли забрати додому сина Марселя, який тепер адаптується до нового життя.

Втім, як зізнався Тімур Мірошниченко у новому випуску шоу “Тихий вечір з Оленою Кравець”, насправді вони з дружиною хотіли стати батьками одразу двох дітей. Знаменитість зізнався, що, коли вони з коханою привели до своїх старших дітей сина Марселя, дітлахи спершу засмутились, що їхні батьки прийшли без сестри.

Тімур Мірошниченко пояснив, чому йому з дружиною не дали всиновити одразу двох дітей
Тімур Мірошниченко пояснив, чому йому з дружиною не дали всиновити одразу двох дітей

Пізніше у шоу знаменитий ведучий вирішив пояснити, чому саме їм відмовили у всиновленні двох дітей. За словами Тімура Мірошниченка, перед кожним, хто бажає стати названим батьком або матір’ю, стоїть справжнє випробування у вигляді довгих підготовчих курсів і огляду спеціалістів. Після цього фахівці роблять висновки – чи можуть люди всиновити дитину та за яких умов це відбуватиметься.

Тімур Мірошниченко зазначив, що йому та його дружині у висновку написали, що вони можуть забрати додому лише одну дитину. Зіркова пара очікувано поцікавилась, чому спеціалісти вирішили саме так. Тоді працівники комісії зазначили, що на це запитання їм можуть відповісти лише на додатковій консультації.

Тімур Мірошниченко розповів про те, що збирається стати батьком вчетверте
Тімур Мірошниченко розповів про те, що збирається стати батьком вчетверте

Врешті-решт, поділився відвертим зізнанням із глядачами у студії Тімур Мірошниченко, вони з дружиною серйозно налаштовані продовжувати намагатись усиновити дитину.

Схожі статті

Про Таюне всі забули, а вона жива-здорова: як зараз виглядає дружина Олега Винника Таїсія Сватко

Про Таїсію Сватко в Україні заговорили, коли на небосхил шоубізу зійшла зірка Олега Винника. Таюне завжди перебувала на сцені поруч з артистом, та й за лаштунками, здається, не відходила ні на крок.

Перетворення Бориса Апреля на Zi Faamelu відбулося не відразу: простежимо всі етапи кардинальних змін

Нині трансгендерами нікого не здивуєш. Вони повсюди: на сцені, в Інтернеті, в спорті. От і Борис Апрель не дуже шокував публіку, перетворившись на дамочку Zi Faamelu. Як це відбувалося?

Онук Софії Ротару почав нове життя після втечі з України: облаштувався поруч з Олею Фреймут і Анітою Луценко

Рідних онуків у Софії Ротару двоє. Та якщо 22-річна Соня не приховує, що мешкає в США, то з 29-річним Анатолієм Євдокименком не все так просто. Де ж нині перебуває чоловік?