Володимир Остапчук привіз свою нову дружину знайомитись із дітьми: Катерина Полтавська прилетіла у Канаду

Відомий український шоумен і телеведучий Володимир Остапчук привіз свою новоспечену дружину Катерину Полтавську знайомитись із дітьми від попереднього шлюбу

Володимир Остапчук має не лише цікаву професійну діяльність, але і неймовірно насичене особисте життя. Знаменитість був двічі офіційно одружений, а після другого розлучення закрутив роман із молодою журналісткою з Києва Катериною Полтавською. Нині зіркова пара живе разом, а шанувальники у мережі і взагалі підозрюють, що знаменитості могли таємно одружитись. Хай там як, але офіційних коментарів від закоханих не було.

Остапчук і Полтавська у Канаді

Нещодавно відомий ведучий Остапчук приїхав разом із дружиною Катериною Полтавською до Канади. Зіркова пара перелетіла океан не просто так – за кордоном у шоумена був запланований благодійний концерт і виступ. На своїй Інстаграм-сторінці чоловік розповідав, з якою ціллю прилетів у Канаду, втім багатьом здалось, ніби чоловік хоче побачитись із дітьми та познайомити з ними нову кохану.

Володимир Остапчук привіз свою дружину Катерину Полтавську до Канади
Володимир Остапчук привіз свою дружину Катерину Полтавську до Канади

Оскільки колишня дружина Остапчука з двома їхніми дітлахами нині живе у Канаді, шанувальники припустили, що шоумен не зможе покинути країну, не побачившись із сином та донькою. Втім, оскільки у блозі Остапчука та Полтавської не було жодних згадок про знайомство, ймовірно воно не відбулось.

До слова, раніше знаменитий ведучий Володимир Остапчук відповідав на запитання шанувальників, чи збирається знайомити свою дружину з дітьми від першого шлюбу. Телеведучий зазначив, що насправді він дуже хоче, аби його кохана побачила та поспілкувалась із найдорожчими людьми в його житті. Втім, додав Остапчук, не все залежить від нього. Ймовірно, таким чином шоумен натякнув на небажання колишньої дружини знайомити дітей із новою коханою свого ексчоловіка.

Володимир Остапчук поки не познайомив дружину зі своїми дітьми від першого шлюбу
Володимир Остапчук поки не познайомив дружину зі своїми дітьми від першого шлюбу

Нагадаємо, що раніше відомий український шоумен і телеведучий був одружений з Оленою Войченко. Знаменитості прожили разом близько 13 років, але врешті-решт розлучились. Після розриву знаменитості продовжують спілкування, адже виховують разом двох спільних дітей – сина та доньку.

Схожі статті

Рейтинг найскандальніших розлучень 2023: побили горщики зі своїми половинками Трінчер, Собчук, Вірастюк

2023 рік не став виключенням. Деякі зірки створили сім'ї, але знайшлися й ті, які прийняли рішення розстатися назавжди. Часто-густо розлучення супроводжуються висловленням претензій.

Хрумкі вафельні трубочки на сковороді – це реально навіть без вафельниці! Простий рецепт отримала у спадок

Ароматні та хрумкі вафлі зі згущеним молоком можна приготувати навіть без використання додаткових девайсів. Розповідаємо про секретний рецепт смачного десерта.

“Це зовсім несправедливо”: Юлія Леус вся в сльозах розповіла, що Андрій Джеджула відсудив у неї доньку

Відома українська блогерка та колишня дружина Андрія Джеджули розповіла про рішення суду, який нещодавно відбувся між нею та її колишнім чоловіком. Тепер донька проводитиме з нею менше часу.