У російської акторки Марії Машкової знайшлася сестра з родини Зеленських: вона з Харкова (ФОТО)

Довгий час Міла з Харкова вважала родинний зв'язок із російською актрисою Машею Машковою звичайною родинною легендою. Та генеалогічне дерево підтвердило, що вони сестри.

Володимир Машков – відомий путініст. Навіть доньку Машу Машкову, яка мешкає в Америці й дотримується прогресивних поглядів, закликає повернутися на терени росії та покаятися. Чоловік навіть не підозрює, що має з українцями спільне коріння.

Меланія Зеленська з чоловіком-революціонером

У житті харків’янки сталася історія, гідна сюжету індійського кіно. Міла знала, що її прапрабабуся Меланія Зеленська була заміжня за революціонером Євгеном Зеленським. Бабуся розповідала онуці, що Машкови є їхніми родичами, та Міла не вірила.

А коли дізналася, що у Володимира Машкова бабусю звали Надія Зеленська, вирішила пошукати в Інтернеті генеалогічне дерево. І, на диво, відшукала родинний зв’язок з акторською династією з сусідньої країни.

Меланія Зеленська та її праправнучки Маша та Міла

Про своє відкриття Міла вирішила розповісти не Володимиру Машкову, а його доньці Марії. Написала в соцмережі. Та відповіла за 5 хвилин. Виявляється, Машкова збирається поставити виставу за щоденником прапрабабусі харків’янки. Отак українка в Америці раптово знайшла старшу сестру-росіянку.

Нині Міла виїхала з Харкова й опинилася в Австрії. А коли перебувала в обласному центрі й потерпала від російських обстрілів, Машкова її підтримувала, як могла. В будинку мами харків’янки повибивало вікна, і Маша допомогла.

Сестри домовилися, що в жовтні представлять книгу про їхню прапрабабусю Меланію разом. Збираються зробити це у Молдові. Потім разом візьмуться до підготовки вистави. Нині Машкова не спілкується зі своїм батьком через невідповідність поглядів. Марія підтримала Україну, а її батько виступає за необхідність вбивати українців.

Схожі статті

Рейтинг найскандальніших розлучень 2023: побили горщики зі своїми половинками Трінчер, Собчук, Вірастюк

2023 рік не став виключенням. Деякі зірки створили сім'ї, але знайшлися й ті, які прийняли рішення розстатися назавжди. Часто-густо розлучення супроводжуються висловленням претензій.

Хрумкі вафельні трубочки на сковороді – це реально навіть без вафельниці! Простий рецепт отримала у спадок

Ароматні та хрумкі вафлі зі згущеним молоком можна приготувати навіть без використання додаткових девайсів. Розповідаємо про секретний рецепт смачного десерта.

“Це зовсім несправедливо”: Юлія Леус вся в сльозах розповіла, що Андрій Джеджула відсудив у неї доньку

Відома українська блогерка та колишня дружина Андрія Джеджули розповіла про рішення суду, який нещодавно відбувся між нею та її колишнім чоловіком. Тепер донька проводитиме з нею менше часу.