Тамбовський самотній вовк: автор “Кварталу 95” Валерій Жидков поділився думками про своє сучасне життя

Для нього та його родини Україна стала другою батьківщиною, а перша принесла загрозу їхньому життю, руїни та жахи. Над чим зараз розмірковує зірковий гуморист та до яких висновків дійшов, дізнаємося.

Валерій Жидков прожив в Україні 20 років. Тут до сумнозвісних подій щасливо проживала і його родина: дружина та дві доньки. Блискуча кар’єра, щаслива сім’я, робота, яка приносила не тільки непогані статки, а й задоволення. Лютий 2022 року назавжди все змінив, як і для більшості українців.

Валерій до останнього не вірив, що росія здійснить це варварство й лише вранці 24 лютого того року вони з дружиною вирішили на машині тікати з Києва у свій власний будинок у Бучанському районі, взявши дітей, бабцю, кота та документи. Гіршого варіанту, як з’ясувалося згодом, годі було й вигадати. Коли росіяни увійшли у Бучу, родина здійснила другу, вкрай ризиковану втечу, яка завершилася в решті решт вдало. А от колишні земляки пограбували будинок Жидкова. Забрали гітару й, навіть, кросівки. Не гидували нічим. Та Валерій й у цьому знайшов привід насміхатися над ними.

Дружина з дітьми зараз знаходяться за кордоном. Валерій залишився з котом. Тепер вони удвох сумують за ними, але у відчай не впадають. Кіт навчився по-собачому приносити іграшки, а хазяїн, схоже, філософськи ставитись до життя та обставин. Про це Валерій розповідає в інстаграмі.

На своїй сторінці він часто робить пости такого вмісту, наприклад:

“В цікавий час живемо. Було б в мене ще одне життя, я б його поки що не використовував.”

У цьому користувачі палко підтримують Жидкова. “Яка крута думка!”,- у захваті пише один. “Браво, Валера! Блискуче просто!”,- вигукує інший.

Чим зараз, окрім творчості, займається автор “Кварталу 95” можна здогадатися, подивившись на його фото з бомбосховища у Запоріжжі, з Колею Сергою та Даніелем Салемом, які боронять країну, мером Миколаєва Кімом.

Схожі статті

Мій чоловік обожнює цю страву: картопля запечена з сосисками, помідорами та сиром. Дуже смачно та ситно

Рецепт приготування ароматної та ситної запіканки із картоплею, сосисками, помідорами та твердим сиром. Усе це запікається у духовці і виходить дуже смачно.

Листкові трикутнички з сиром краще будь-яких булочок: готую просто, швидко та дешево на перекус та у дорогу

Такі смачні трикутнички зробити набагато легше, ніж класичні дріжджові булочки, тому що немає потреби загортати кожний витвір окремо. Це робиться досить швидко, про що ми й розповімо.

Юрій Ткач поділився фотографією зі своєю донькою: маленька копія коміка уже показує свої акторські здібності

Відомий український комік Юрій Ткач поділився світлинами своєї доньки. На фотографіях видно вражаючу схожість доньки зі своїм талановитим батьком.