Позитив розсекретив ім’я жінки, яка зіпсувала його стосунки з Потапом: до цього вони були найкращими друзями

Відомий український музикант Олексій Завгородній висловився про дружбу зі своїм колегою Олексієм Потапенком та зізнався, хто насправді міг зіпсувати їхні стосунки

Олексій Завгородній, відомий український музикант, у нещодавньому інтерв’ю розповів про стосунки зі своїм близьким другом Олексієм Потапенком. За словами Позитива, їхні взаємини могли погіршитись після його розлучення з колишньою дружиною Анною. Річ у тім, що зіркова екскохана – найкраща подруга Насті Каменських, дружини Потапа.

Завгородній про дружбу з Потапом

У новому випуску шоу “Ближче до зірок” Олексій Завгородній зізнався, що останнім часом його 20-річна дружба з Потапом неабияк погіршилась. За словами знаменитості, річ не лише у відсутності спільних концертів і карантині через коронавірус. Позитив впевнений, що стосунки з другом могли погіршитись після його розлучення з Анною Андрійчук, першою дружиною та найкращою подругою Насті Каменських.

Олексій Завгородній висловився про дружбу з Потапом та зізнався, чому вона погіршилась
Олексій Завгородній висловився про дружбу з Потапом та зізнався, чому вона погіршилась

За словами Позитива, останні місяці вони з колишнім найкращим другом можуть обмінятись короткими фразами та питаннями про те, як справи. Втім, далі спілкування не заходить. Завгородній пояснив, що образ ні в кого немає, але життя склалось так, що вони з Потапом більше не такі близькі, як були раніше.

Олексій Завгородній також вирішив пояснити, що причини погіршення стосунків ні він, ні Потап вголос не пояснювали. Проте, впевнений артист, кожному зрозуміло без зайвих слів, що саме стало причиною такого неочікуваного повороту.

Олексій Завгородній висловився про дружбу з Потапом та зізнався, чому вона погіршилась
Олексій Завгородній висловився про дружбу з Потапом та зізнався, чому вона погіршилась

Що стосується особистого життя відомого українського музиканта Олексія Завгороднього зараз, то артист, за особистим зізнанням, не самотній. Раніше Позитив розповідав, що він перебуває у серйозних та міцних стосунках, але імені своєї обраниці розкривати наміру не має. Втім, у мережі активно шириться інформація про те, що знаменитість зустрічається з танцівницею Юлією Сахневич, з якою у парі брав участь у шоу “Танці з зірками”.

Схожі статті

Італійська піца без печі: простий рецепт заморської вечері з доступних інгредієнтів. Готується дуже швидко

Багатьом може здаватись, що для приготування піци потрібні особливі кулінарні навички. Насправді ж приготувати піцу – це простий спосіб поласувати чимось смачненьким на вечерю.

Готую за 15 хвилин до приходу гостей. Моментальна закуска з крабових паличок на святковий стіл: смакота

Ця закуска з крабових паличок готується дуже швидко, тож можна застосувати рецепт, коли гості на порозі. Вигляд страва має доволі привабливий, та й смак усім припаде до вподоби.

Міка Ньютон оголосила про повернення з США до України: чоловіка-американця також потягнула за собою

Українська співачка, яка протягом довгого часу мешкала та працювала далеко за межами рідної країни. Тепер зірка повідомила про повернення на Батьківщину разом із чоловіком.