40-річний син Таїсії Повалій перебуває нині не в Києві: за мамою до московії Денис теж не подався

Про Таїсію Повалій сказано вже багато. Жінка мешкає в росії, прославляючи країну-агресорку. А куди після повномасштабного вторгнення подівся її син Денис?

Звісно, Денис Повалій не засудив зрадницьку поведінку матері. Здається, навіть гордий з того, що робить жінка – не лише співає, але й висловлює дифірамби на адресу окупантів, оббріхуючи рідну батьківщину.

Денис Повалій підшукує роботу в Іспанії

Після того, як на подвір’я мами Таїсії впала російська бомба, в жінки почалися проблеми з психікою. Повалій з Ліхутою всіма правдами та неправдами вивезли літню жінку до москви, хоч як вона не пручалася. А вже там до справи взялися психіатри.

На диво, 40-річний син Денис не подався до країни аква-фреш услід за мамою та її благовірним Ігорем Ліхутою. Чоловік із родиною опинився на такому ненависному його матусі Заході. Він мешкає у Валенсії.

Денис Повалій з дружиною

Схоже, матусиних заробітків для безбідного життя бракує, то зірковий нащадок опублікував резюме про пошук роботи. У своєму акаунті на Linkedin Денис пропонує послуги як музиканта, вокаліста, так і композитора-пісняра.

Дивно, що зірковий нащадок у всьому підтримував свою матір, народну артистку Інгушетії. А тут раптом лайкнув публікацію, в якій йшлося про пошук хостів для українців, яких нова батьківщина Таїсії Повалій зігнала з насиджених місць, перетворивши на біженців та злиднів.

Коли сину Дениса Повалія було 2 роки, йому поставили невтішний діагноз

Схоже, вдалині від України Денису трішки розвиднилося. Він частенько сумує за рідним краєм, викладаючи світлини з рідного Києва. Якщо раніше закликав до миру і був проти побажань смерті ворогам, то нині постить в мережі вже слова про перемогу.

Хоча повного усвідомлення дійсності, здається, у голові Повалія поки не відбулося, адже, вітаючи матір із днем народження, він зазначив, що любить її попри те, що про неї кажуть, і що вона робить.

Схожі статті

Реус хоче повернутись до Налчаджиоглу, а він – розважається з іншими: що відбувається у зірковому шлюбі?

Останні декілька місяців шанувальники уважно стежать за подіями, що відбуваються у шлюбі Мурата Налчаджиоглу та його обраниці Лілії Реус. Зіркова пара натякає на розлучення.

Пісні картопляно-вівсяні котлетки: ситна та смачна закуска, від якої мій чоловік просто мліє. Готую щодня

Б'ємось об заклад, що настільки смачних котлет ви ще ніколи не куштували. Кожен, хто спробує цей пісний рецепт, здивується, що страви без м'яса можуть бути настільки апетитними.

Довелось 300 кілометрів подолати майже пішки: Педан пригадав, як Притула “кинув” його з Фреймут напризволяще

Іноді дружні жарти можуть переходити будь-які межі. Відомий український ведучий Олександр Педан пригадав, як одного разу опинився з Фреймут у чужому місті без грошей через Притулу.