Надя Дорофєєва вперше відреагувала на чутки про вагітність від Кацуріна і показала живіт: ім’я вже обрала

Надю Дорофєєву, яку останнім часом підозрюють у вагітності, зізналася, чи дійсно носить дитину під серцем. Співачка показала живіт і розставила всі крапки над "і".

Надя Дорофєєва декілька місяців назад вдруге вийшла заміж за ресторатора Михайла Кацуріна. Саме заради нього навесні 2022 року співачка покинула свого першого чоловіка Володимира Дантеса, з яким прожила у шлюбі 7 років. Публіка була вражена тим, що артистка так швидко наважилася на другий шлюб.

Надя Дорофєєва розповіла, чому Кацурін з'явився на їхньому весіллі у кепці і кедах
Надя Дорофєєва вперше відреагувала на чутки про вагітність від Кацуріна і показала живіт

В Мережі почали поговорювати, що можливо Надя вже чекає дитину від свого коханого Кацурні. Та й сама співачка підігріла чутки про вагітність, коли в одному з останніх інтерв’ю зізналася, що готова стати мамою. Варто відзначити, що перебуваючи у шлюбі з Дантесом, Надя відкладала вагітність і завжди говорила, що кар’єра для неї на першому місці. Та, змінивши чоловіка, Надя змінила і свою думку щодо материнства. Артистка вже навіть обирає імена своїм майбутнім дітям. Так, в ефірі “Нашого радіо” співачка заявила, що назве свого сина Марком.

А нещодавно Дорофєєву помітили у лікарні. Дівчина нібито відвідувала лікаря, який веде вагітність. Про це розповів відомий блогер, який крутиться у зірковій тусовці, Богдан Беспалов.

Та співачка вже встигла відреагувати на чутки про власну вагітність. Дорофєєва записала коротке відео під свою пісню “Кохаю, але не зовсім”. Співачка з’явилася у кадрі в короткому топі, оголивши свій плаский живіт, без жодного натяку на вагітність.

 Надя Дорофєєва вперше відреагувала на чутки про вагітність від Кацуріна і показала живіт
Надя Дорофєєва вперше відреагувала на чутки про вагітність від Кацуріна і показала живіт

Співачка написала, що в черговий раз прокинулась і прочитала новини, що вона вагітна. Надя посміялася з заголовків статей про її цікаве положення.

Доброго раночку, як то кажуть

, – додала Дорофєєва.

Нагадаємо, у нового чоловіка Дорофєєвої Міши Кацуріна є двоє дітей від попереднього шлюбу: 7-річна Олександра і 2-річний Іван. Ресторатор інколи бере дітей до себе і проводить з ними час. Надя Дорофєєва гарно відноситься до дітей Кацуріна від попереднього шлюбу і знайшла з ними спільну мову.

Схожі статті

Пісні картопляно-вівсяні котлетки: ситна та смачна закуска, від якої мій чоловік просто мліє. Готую щодня

Б'ємось об заклад, що настільки смачних котлет ви ще ніколи не куштували. Кожен, хто спробує цей пісний рецепт, здивується, що страви без м'яса можуть бути настільки апетитними.

Довелось 300 кілометрів подолати майже пішки: Педан пригадав, як Притула “кинув” його з Фреймут напризволяще

Іноді дружні жарти можуть переходити будь-які межі. Відомий український ведучий Олександр Педан пригадав, як одного разу опинився з Фреймут у чужому місті без грошей через Притулу.

Так готувала ще моя мама. Нереально смачна бурякова закуска з цибулею і кетчупом: готую відрами, їмо ложками

Ідеальний салат усього з двох інгредієнтів. Хочете – подавайте як основну страву, а можете зробити гарніром. Бурячки поки коштують недорого, тож користуймося моментом.