“Сьогодні у мене два свята”: колишня Остапчука Горняк поглузувала над ним у день його річниці з Полтавською

Друга дружина Володимира Остапчука вирішила по-своєму відзначити першу річницю весілля колишнього чоловіка з Катериною Полтавською. Причому влаштувала відразу два свята.

Христина Горняк, побачивши голубків у річницю шлюбу на тлі кахельних стін, вирішила влаштувати тролінг. Тож сповістила в Інстаграм-сторіз, що ввечері пригубить відразу два келихи шампанського, бо:

“Сьогодні у мене два свята”.

Схоже, Христина збирається відзначити позбавлення від шлюбних уз. І навіть похвалила себе за вчасно прийняте рішення:

“Що сказати вам, я просто молодець… Моя інтуїція – мій кращий друг!”

Підписниці Горняк жваво підтримали жінку, привітавши з правильним вибором, на що вона відзначила, що “сама собою пишається”. Звісно, солідарне жіноцтво насипало купу слів обурення “на декого”. Христя зазначила, мовляв, у всіх сьогодні свято. Тільки в кожного своє.

Окрім цього Христина натякнула на загадкового шанувальника, який дозволяє їй тримати власну самооцінку на гідному рівні. Адже називає незабутньою, і це дуже приємно. А щодо колишніх стосунків філософськи зазначила:

“Це життя і це досвід”.

Дівчина навіть радіє, що все так склалося. До речі, Володимир із Христиною розсталися саме восени. Тож у пари теж своєрідна дата – рік, як розлучилися. Раніше нотаріусиня розповідала, що давно попрощалася з минулим. Тепер розлученій жінці байдуже, хто і що про неї говорить. Вона просто не зважатиме.

Звісно, у цьому любовному трикутнику не всі зайняли бік Горняк. Христина скаржиться, що в її акаунт частенько набігають боти, які натякають на вік жінки, що наближається до 40 років, та хейтять її зовнішній вигляд. Вона здогадується, звідки ростуть ноги у подібних коментаторів, та попросила припинити займатися подібною нехорошою справою.

Схожі статті

Рейтинг найскандальніших розлучень 2023: побили горщики зі своїми половинками Трінчер, Собчук, Вірастюк

2023 рік не став виключенням. Деякі зірки створили сім'ї, але знайшлися й ті, які прийняли рішення розстатися назавжди. Часто-густо розлучення супроводжуються висловленням претензій.

Хрумкі вафельні трубочки на сковороді – це реально навіть без вафельниці! Простий рецепт отримала у спадок

Ароматні та хрумкі вафлі зі згущеним молоком можна приготувати навіть без використання додаткових девайсів. Розповідаємо про секретний рецепт смачного десерта.

“Це зовсім несправедливо”: Юлія Леус вся в сльозах розповіла, що Андрій Джеджула відсудив у неї доньку

Відома українська блогерка та колишня дружина Андрія Джеджули розповіла про рішення суду, який нещодавно відбувся між нею та її колишнім чоловіком. Тепер донька проводитиме з нею менше часу.