Віра Брежнєва підтвердила розлучення з Костянтином Меладзе після 8 років шлюбу: причини та подробиці

Співачка Віра Брежнєва офіційно підтвердила факт розлучення з композитором Костянтином Меладзе. Чутки про їхнє розставання ходили вже давно.

Співачка Віра Брежнєва, яка тепер співає під псевдонімом VERA, зізналася, що розлучилася зі своїм чоловіком та продюсером Костянтином Меладзе. Зробила вона це, анонсуючи вихід свого нового мініальбому “Дякую”. Віра вирішила бути відвертою зі своїми прихильниками і відмітила, що у цьому альбомі зібрані всі її переживання за останній час. Так, співачка повідомила, що її новий альбом – це суміш з її власної трансформації, переживань від війни та розлучення. Саме це зі співачкою відбулося за останні 1,5 роки.

Війна, розлучення, трансформації, вдячність, музика та голос… Все це в моєму мініальбомі “Дякую”

, – написала VERA.

Варто відзначити, що прихильники вже давно підозрювали, що Віра Брежнєва розлучилася зі своїм чоловіком. Справа в тому, що після початку повномасштабної війни в Україні, Віра відразу виїхала з росії, де багато років жила з чоловіком. Співачка виступила проти злочинних дій рф, волонтерила і підтримувала свою Батьківщину. Спочатку VERA жила у Європі, а потім переїхала в Україну, де наразі і проживає. А от її вже ексчоловік Костянтин Меладзе, хоч і теж виїхав з росії в Італію, злочинні дії рф не коментує.

Віра Брежнєва і Костянтин Меладзе
Віра Брежнєва підтвердила розлучення з Костянтином Меладзе після 8 років шлюбу

Від початку повномасштабної війни Брежнєва і Меладзе не з’являлися разом на людях і не публікували спільних фото в Мережі, що і спровокувало чутки про їхнє розлучення. Подейкують, що причиною розбрату в їхній сім’ї могли стати саме політичні погляди.

Віра довгий час не коментувала своє особисте життя і тільки зараз підтвердила факт розлучення з Меладзе. Та причини такого рішення співачка поки що не називає.

Очевидно, що Віра Брежнєва розірвала і робочі стосунки з Меладзе, адже саме він був її продюсером і автором її пісень. Це і є поясненням того, що співачка змінила свій псевдонім на VERA. Зараз Віра активно випускає пісні та кліпи і, варто відзначити, що всі нові сингли співачки українською мовою.

Схожі статті

Рейтинг найскандальніших розлучень 2023: побили горщики зі своїми половинками Трінчер, Собчук, Вірастюк

2023 рік не став виключенням. Деякі зірки створили сім'ї, але знайшлися й ті, які прийняли рішення розстатися назавжди. Часто-густо розлучення супроводжуються висловленням претензій.

Хрумкі вафельні трубочки на сковороді – це реально навіть без вафельниці! Простий рецепт отримала у спадок

Ароматні та хрумкі вафлі зі згущеним молоком можна приготувати навіть без використання додаткових девайсів. Розповідаємо про секретний рецепт смачного десерта.

“Це зовсім несправедливо”: Юлія Леус вся в сльозах розповіла, що Андрій Джеджула відсудив у неї доньку

Відома українська блогерка та колишня дружина Андрія Джеджули розповіла про рішення суду, який нещодавно відбувся між нею та її колишнім чоловіком. Тепер донька проводитиме з нею менше часу.