Колишня дружина Володимира Остапчука Горняк розсекретила, що він зраджував їй з Полтавською: “Рівно рік”

Відома українська блогерка Христина Горняк відкрито оголосила реальну дату свого розлучення з Володимиром Остапчуком. Тоді шоумен вже зустрічався зі своєю обраницею

Особисте життя відомого українського шоумена Володимира Остапчука інтригує та цікавить усіх його шанувальників. Знаменитість офіційно був одружений двічі – стільки ж разів артист офіційно розлучався. Останній його шлюб із Христиною Горняк також не став одним на все життя. Зіркова пара розлучилась восени минулого року, але досі шанувальники не знали, коли саме це сталось.

Крім того, колишні закохані вирішили не розповідати фанатам, чому саме вони розлучились. Довгий час шанувальники підозрювали, що причиною стала подружня невірність Володимира Остапчука, а тепер його колишня дружина лише підігріла ці чутки. Так, на тлі нещодавньої річниці стосунків шоумена з його новою дівчиною Христина Горняк розсекретила реальну дату їхнього офіційного розриву.

Володимир Остапчук привітав свою молоду дружину з днем їхньої річниці
Володимир Остапчук привітав свою молоду дружину з днем їхньої річниці

Відомий український шоумен на своїй Інстаграм-сторінці привітав Катерину Полтавську, нову обраницю, з річницею їхніх стосунків. Знаменитість вперше за весь цей час розсекретив, коли насправді вони почали роман. Виявляється, що стосунки шоумена та медійниці з Києва почались рівно у той самий день, коли знаменитість розлучився зі своєю колишньою дружиною. Отже, ще в офіційному шлюбі Остапчук вже поклав око на іншу жінку.

Христина Горняк розсекретила реальну дату їхнього з Володимиром Остапчуком розлучення
Христина Горняк розсекретила реальну дату їхнього з Володимиром Остапчуком розлучення

Нагадаємо, що перші чутки про розлучення зіркової пари з’явились ще на початку минулої осені. Тоді шанувальники Христини Горняк та Володимира Остапчука почали помічати, що вони все частіше проводять час окремо. Втім, знаменитості зберігали мовчання та не розповідали про те, що насправді відбувається в їхньому особистому житті. Лише згодом стало відомо, що вони вже давно не разом.

Схожі статті

Реус хоче повернутись до Налчаджиоглу, а він – розважається з іншими: що відбувається у зірковому шлюбі?

Останні декілька місяців шанувальники уважно стежать за подіями, що відбуваються у шлюбі Мурата Налчаджиоглу та його обраниці Лілії Реус. Зіркова пара натякає на розлучення.

Пісні картопляно-вівсяні котлетки: ситна та смачна закуска, від якої мій чоловік просто мліє. Готую щодня

Б'ємось об заклад, що настільки смачних котлет ви ще ніколи не куштували. Кожен, хто спробує цей пісний рецепт, здивується, що страви без м'яса можуть бути настільки апетитними.

Довелось 300 кілометрів подолати майже пішки: Педан пригадав, як Притула “кинув” його з Фреймут напризволяще

Іноді дружні жарти можуть переходити будь-які межі. Відомий український ведучий Олександр Педан пригадав, як одного разу опинився з Фреймут у чужому місті без грошей через Притулу.