Як живеться дітям відомих зрадниць Повалій, Лоліти й Лорак: одна підспівує, а інші повтікали

Ніхто не стане сперечатися стосовно того, який величезний вплив на долю дитини мають поведінка та вчинки її матері. І, на жаль, іноді вони приводять до страждань своїх нащадків.

Відомі зіркові зрадниці Таїсія Повалій, Лоліта та Ані Лорак свідомо зробили свій вибір на користь безбідного існування та стали посіпаками страни-агресорки. Чи могли, залежні від них їхні діти, вчинити по-іншому та як склалася в них доля, спробуємо з’ясувати.

Донька Ані Лорак

Донька Ані Лорак Софія
Донька Ані Лорак Софія

Колишня українська співачка Ані Лорак, яка вже тривалий час працює на російських сценах, виступає у концертах та дає інтерв’ю, виправдовуючи дії росіїї в Україні, до недавнього часу не була помічена в тому, що заохочувала свою доньку дотримуватися такої ж позиції. Та зовсім недавно співачка влаштувала великий концерт на честь свого 45 річного ювілею, у якому її донька-підліток танцювала та підспівувала матері на сцені. Зрозуміло, що вплив Лорак на доньку значно більший, ніж проукраїнські налаштованого батька, з яким після розлучення батьків та одруження тата з іншою жінкою Софія бачиться не часто. Лорак же настирливо намагається просунути доньку в російській шоу-бізнес. Зараз дівчинка ще не повнолітня й не може обрати свій шлях самостійно, але, зрозуміло, що зіркова мати ще скаже у цьому виборі своє слово.

Донька Лоліти

Донька Лоліти Єва
Донька Лоліти Єва

Доньці ще однієї колишньої популярної співачки в Україні Лоліти, яка перейшла на бік агресорів, та її чоловіка музичного продюсера Олександра Цекало Єві вже 22 роки. Дівчина була сором’язливою настільки, що дехто припускав її фізичну та розумову неповноцінність. З батьками Єва не росла, а виховувалась бабусею в Україні до 2015 року, а потім мати перевезла її до себе у росію та стала залучати до модельного та шоу-бізнесу. Але Єва взяла участь лише в одній фотосесії з показу модного одягу.

Відомо, що несподівано у дівчини відкрилися не абиякі здібності до вивчання іноземних мов, тому зараз вона вивчає філологію у Варшаві й вже опанувала польську, німецьку, англійську та французьку мови.

Син Повалій

Син зрадниці Таїсії Повалій Денис, музикант за освітою, бувши вже дорослим на момент прийняття вибору, не скористався материнським прихистком, а, наскільки відомо, зайняв пацифістську позицію та намагається влаштуватися в Іспанії за своїм фахом.

Схожі статті

Горбачова показала, як виросли її доньки від Юрія Нікітіна: на кого стали схожими дівчата – мама чи тато?

Відома українська артистка Ольга Горбачова показала, як її доньки від продюсера Юрія Нікітіна підросла. Знаменитість показала їхні свіжі фотографії.

Курячі рулетики з сиром: ніжні та соковиті всередині, а зовні хрумкі та запашні. Смачнішого ви точно не їли

Рецепт приготування простих та смачних курячих рулетів з сиром, які здивують своїм поєднанням соковитого курячого філе, хрусткого тіста та ніжної сирної начинки.

Гарік Кричевський довго заважав сусідці Ірині Білик будівництвом будинку: чому входини так і не відбулися

Гарік Кричевський з дружиною Анжелою мріяли мати великий просторий будинок. Зводили подібний кілька років поспіль. Натомість пожити в ньому не вдалося жодного дня.