Святослав Вакарчук розповів про своє батьківство: як виглядають всі його діти від таємної дружини

Публічні люди поділяються на тих, хто залюбки розповідає про своє приватне життя, та на тих, хто не просто не любить в нього впускати будь-кого, а створює навколо себе ореол таємниці.

До останніх, здається відноситься Святослав Вакарчук. Все, що не стосується його творчості — табу. За бажанням ви з трудом знайдете у соцмережі фотографії його дружини, тим більше спільних з нею дітей Вакарчука.

Про першу дружину Вакарчука Лялю Фонарьову, з якою музикант прожив 20 років також було мало що відомо. У пари не було спільних дітей, але, як зізнавався Святослав, донька дружини Діана стала йому рідною людиною. Втім, і про неї широкому загалу мало що відомо. Скупу інформацію про неї можна дізнатися хіба що у  Facebook: дівчина має диплом магістра у Великобританії, працювала у магазині, любить тварин. Ніяких коментарів з приводу розлучення її мами та вітчима Діана нікому ніколи не давала.

Батьківство

Навколо другої дружини Вакарчука й зовсім якась таємниця. Тільки усезнавці фанати співака дізналися, що ймовірною його дружиною є Євгенія Яцута — співвласниця, директорка та виконавча продюсерка компанії Radioaktivefilm.

Святослав Вакарчук та Євгенія Яцута
Святослав Вакарчук та Євгенія Яцута

Відомо також, що на зараз у лідера групи “Океан Ельзи” 48 річного Святослава Вакарчука двоє маленьких дітей.

Син народився 19 червня 2021 року. Назвали його Іваном на честь діда — батька Святослава. Тоді, після народження сина, Святослав не приховував свого щастя й на камеру ділився планами записати для сина альбом з колисковими:

“Щоправда, син ще дуже маленький, аби вибрати, які йому більше до вподоби. Тому доведеться трохи зачекати”,- розповідав щасливий батько.

А от вже майже рівно через рік, 21 червня 2022 року група “Океан Ельзи” привітала свого фронтмена з народженням доньки на сторінці Facebook музикантів. Колектив вітав появу Соломії Святославівни Вакарчук у “Океанівській сім’ї та у великій українській родині”.

“Миру вам назавжди, наші діти”,- висловили своє побажання колеги.

Схожі статті

Реус хоче повернутись до Налчаджиоглу, а він – розважається з іншими: що відбувається у зірковому шлюбі?

Останні декілька місяців шанувальники уважно стежать за подіями, що відбуваються у шлюбі Мурата Налчаджиоглу та його обраниці Лілії Реус. Зіркова пара натякає на розлучення.

Пісні картопляно-вівсяні котлетки: ситна та смачна закуска, від якої мій чоловік просто мліє. Готую щодня

Б'ємось об заклад, що настільки смачних котлет ви ще ніколи не куштували. Кожен, хто спробує цей пісний рецепт, здивується, що страви без м'яса можуть бути настільки апетитними.

Довелось 300 кілометрів подолати майже пішки: Педан пригадав, як Притула “кинув” його з Фреймут напризволяще

Іноді дружні жарти можуть переходити будь-які межі. Відомий український ведучий Олександр Педан пригадав, як одного разу опинився з Фреймут у чужому місті без грошей через Притулу.