Євген Кошовий розсекретив, де збирається навчатись його донька: Україну Варвара навіть не розглядала

Відомий український гуморист Євген Кошовий розповів про те, де хоче навчатись його старша донька Варвара. Як виявилось, абітурієнтка навіть не розглядала виші України

Євген Кошовий здобув свою популярність багато років тому. Знаменитий український артист і гуморист починав кар’єру на сцені КВК, а пізніше разом із друзями започаткував “Квартал 95”. Сьогодні зірка українського гумору не лише продовжує свою професійну діяльність, але і виховує разом зі своєю дружиною двох доньок. Старша дитина зіркового подружжя готується до вступу у вищий навчальний заклад.

Про це батько Варвари Кошової розповів в інтерв’ю для телепрограми “Сніданок. Вихідний”. Знаменитість зазначив, що його донька активно обирає університет, в якому буде навчатись. За словами Євгена Кошового, у Варвари вже є три варіанти, серед яких вона й хоче обрати один. Щоправда, жоден із бажаних університетів не знаходиться на території України.

Євген Кошовий зізнався, в якій країні його старша донька Варвара хоче здобувати вищу освіту
Євген Кошовий зізнався, в якій країні його старша донька Варвара хоче здобувати вищу освіту

У коментарі для журналістів зірковий батько зізнався, що його донька Варвара Кошова обирає серед польських університетів. Євген Кошовий не зазначив, в якому саме місті Польщі бажає здобувати вищу освіту його старша донька. Втім, зізнався відомий український артист, Варвара активно вивчає польську мову, аби їй було легше інтегруватись після вступу до вишу.

“Кварталівець” також розповів і про те, на яку спеціальність хоче вступати його донька. За словами Євгена Кошового, Варвара обирає поміж творчих професій – дитина артиста виросла з такою самою любов’ю до сцени, як і її батько. Артист розсекретив, що дівчина обирає, навчатись вокалу чи акторської майстерності.

Донька Євгена Кошового бажає здобувати освіту в одному з польських закладів вищої освіти
Донька Євгена Кошового бажає здобувати освіту в одному з польських закладів вищої освіти

Нагадаємо, що Євген Кошовий та його дружина Ксенія виховують двох доньок. Старшій Варварі наразі 15 років, і вона навчається у 10 класі київської школи. А ось молодша Серафима у вересні цього року відзначила свій 9-й день народження. Дівчинка також навчається у школі в Україні.

Схожі статті

Рейтинг найскандальніших розлучень 2023: побили горщики зі своїми половинками Трінчер, Собчук, Вірастюк

2023 рік не став виключенням. Деякі зірки створили сім'ї, але знайшлися й ті, які прийняли рішення розстатися назавжди. Часто-густо розлучення супроводжуються висловленням претензій.

Хрумкі вафельні трубочки на сковороді – це реально навіть без вафельниці! Простий рецепт отримала у спадок

Ароматні та хрумкі вафлі зі згущеним молоком можна приготувати навіть без використання додаткових девайсів. Розповідаємо про секретний рецепт смачного десерта.

“Це зовсім несправедливо”: Юлія Леус вся в сльозах розповіла, що Андрій Джеджула відсудив у неї доньку

Відома українська блогерка та колишня дружина Андрія Джеджули розповіла про рішення суду, який нещодавно відбувся між нею та її колишнім чоловіком. Тепер донька проводитиме з нею менше часу.