Аліна Гросу розсекретила причину розлучення з російським бізнесменом: “Погано, коли дівчина заробляє більше”

Відома українська співачка Аліна Гросу висловилась про свій перший шлюб із російським бізнесменом Олександром Комковим. Знаменитість назвала причину, чому пішла від нього

Аліна Гросу, відома українська співачка, нині перебуває у США, де здобуває освіту актриси та підвищує кваліфікацію співачки. Крім того, знаменитість продовжує займатись професійною діяльністю та знаходить час на спілкування з шанувальниками у своєму особистому блозі в соціальній мережі Інстаграм.

На сторінці зірка час від часу відповідає на запитання фанатів і ділиться цікавими подробицями про своє минуле. Так, наприклад, цього разу артистка зізналась, чому насправді розлучилась зі своїм колишнім чоловіком Олександром Комковим, з яким перебувала у шлюбі не так довго, як би того хотілось.

Аліна Гросу розповіла про причини розлучення з російським бізнесменом Олександром Комковим
Аліна Гросу розповіла про причини розлучення з російським бізнесменом Олександром Комковим

Знаменитість не стала давати чіткої відповіді, адже вважає таке запитання некоректним – колишні стосунки вона залишила у минулому. Втім, і зовсім без подробиць Аліна Гросу своїх шанувальників не залишила. Артистка натякнула, що причиною непорозумінь між та російським бізнесменом, з яким вона була одружена, сталі різні інтереси та дещо різні цифри заробітної плати.

“Погано, коли сильно починають інтереси розбігатися. Ще гірше, коли дівчина заробляє більше”, – пояснила свою думку Аліна Гросу.

За словами співачки, у такій сімейній моделі чоловік із часом починає набагато більше злитись через те, що в нього нічого не виходить, а дружина, своєю чергою, просто втрачає повагу до свого партнера. Втім, є вирішення такої ситуації. Про нього зірка також висловилась.

Аліна Гросу висловилась про свій перший шлюб з Олександром Комковим
Аліна Гросу висловилась про свій перший шлюб з Олександром Комковим

Врешті, знаменита українська співачка розповіла про власне бачення ідеальної родини. За словами Аліни Гросу, аби нічия самооцінка в родині не страждала, чоловік і дружина повинні заробляти приблизно однакову суму грошей. Тоді, впевнена знаменитість, не буде сварок і непорозумінь, адже всі будуть задоволені.

Схожі статті

Пісні картопляно-вівсяні котлетки: ситна та смачна закуска, від якої мій чоловік просто мліє. Готую щодня

Б'ємось об заклад, що настільки смачних котлет ви ще ніколи не куштували. Кожен, хто спробує цей пісний рецепт, здивується, що страви без м'яса можуть бути настільки апетитними.

Довелось 300 кілометрів подолати майже пішки: Педан пригадав, як Притула “кинув” його з Фреймут напризволяще

Іноді дружні жарти можуть переходити будь-які межі. Відомий український ведучий Олександр Педан пригадав, як одного разу опинився з Фреймут у чужому місті без грошей через Притулу.

Так готувала ще моя мама. Нереально смачна бурякова закуска з цибулею і кетчупом: готую відрами, їмо ложками

Ідеальний салат усього з двох інгредієнтів. Хочете – подавайте як основну страву, а можете зробити гарніром. Бурячки поки коштують недорого, тож користуймося моментом.